گروه: ورزشی
شماره روزنامه:3418
تاریخ :1399/03/26 ساعت 09:35:57
تعداد بازدید: 427
بیرانوند با ناراحتی از پرسپولیس می‌رود
email pdf word plus minus reset color
دروازه‌بان پرسپولیس در شرایطی در آستانه ترک ایران قرار دارد که ممکن است سفر او به بلژیک با بازگشتی همراه نباشد.

عکس اصلی خبر

گروه ورزش

ایرنا ؛ علیرضا بیرانوند برای حضور در تست‌های پزشکی باشگاه آنتورپ راهی بلژیک خواهد شد. این در شرایطی است که سنگربان اول چهار سال اخیر سرخپوشان در این مدت جلسات زیادی را با مسوولان باشگاه برگزار کرده تا با دریافت مطالباتش از سرخپوشان جدا شود.

بیرانوند طبق توافق‌نامه قبلی از تاریخ ۱۲ تیرماه بازیکن آنتورپ محسوب می‌شود و از طرفی برای انجام تست‌های پزشکی راهی کشور بلژیک می‌شود. این دروازه‌بان در تازه‌ترین اظهارات خود اعلام کرده که ممکن است این سفر با بازگشتی همراه نباشد اما مسوولان باشگاه پرسپولیس همچنان امیدوار هستند که این دروازه‌بان را تا پایان فصل همراه خود داشته باشند.

از طرفی در این میان مشکلاتی هم به وجود آمده است. دروازه‌بان پرسپولیس برخی بندهایی در قراردادش داشت که در صورت جدایی در میانه فصل آن بندها به او اختصاص پیدا نخواهد کرد.موضوع دیگر بخش پاداش قهرمانی این فصل است. این پاداش تا زمانی محاسبه می‌شود که بیرانوند در پرسپولیس حضور دارد و بخش اعظمی از این پاداش‌ها به او اختصاص پیدا نمی‌کند. با این حال مسوولان باشگاه پرسپولیس به بیرانوند قول‌هایی مبنی بر عملی شدن تمام این بندها را داده‌اند به شرط اینکه او حاضر به ادامه همکاری با پرسپولیس باشد. مسوولان باشگاه در حالی این قول را به بیرانوند داده‌اند که قصد دارند او را تا پایان فصل حفظ کنند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 3418
تاریخ :1399/03/26 ساعت 09:35:57
تعداد بازدید: 427
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی