گروه: ورزشی
شماره روزنامه:3418
تاریخ :1399/03/26 ساعت 09:44:00
تعداد بازدید: 417
پسر سرمربی کروات شاهین مخالف حضور پدر در ایران
email pdf word plus minus reset color
دو بازیکن خارجی تیم شاهین بوشهر طی روزهای آینده برای حضور در تیم‌شان وارد ایران می‌شوند.

عکس اصلی خبر

گروه ورزش

ایسنا، تمرینات شاهین بوشهر همچنان در غیاب میشو کریستیچوویچ سرمربی تیم دنبال می‌شود اما این مربی کروات از راه دور و به صورت آنلاین با کادر مربی‌گری تیمش در ارتباط است و حتی دیدارهای دوستانه شاهینی‌ها را هم زیر نظر می‌گیرد و از آمادگی بازیکنان تیمش باخبر است.

یکی از دلایل عدم حضور میشو به ایران پسر او است که باتوجه به سن بالای پدرش مخالف مسافرت اوست. با این‌حال میشو خانواده‌اش را متقاعد کرده و مصمم است تا دوباره جمع شاگردانش حضور پیدا کند. البته باتوجه به وضعیت قرمز بوشهر ممکن است سفر او باز هم به تاخیر بیافتد اما از قرار معلوم این مربی به احتمال زیاد تا آخر هفته خود را به ایران خواهد رساند. همچنین ماکسیم و لوکا گادرانی دو بازیکن گرجستانی شاهین که هنوز موفق به  حضور در ایران نشده‌اند به زودی بازخواهند گشت و در کنار هم‌ تیمی‌های خود پا به توپ خواهند شد. باشگاه شاهین بوشهر بلیط بازگشت این دو بازیکن را برای ۲۸ خرداد تهیه کرده است و آن‌ها طی روزهای آینده وارد ایران می‌شوند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 3418
تاریخ :1399/03/26 ساعت 09:44:00
تعداد بازدید: 417
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی