گروه: ورزشی
شماره روزنامه:3119
تاریخ :1397/10/22 ساعت 14:09:10
تعداد بازدید: 40
مربيان شهرستاني تا زمان برگزاري مسابقات و گرفتن نتيجه ماه ها استرس را تحمل مي کنند
email pdf word plus minus reset color
در حال حاضر ورزش استان هرمزگان با سرعت مناسبي در تمامي زمينه ها بخصوص فني پيش مي رود که اگر رقابت هاي موجود هم با اين سرعت همگام شود به مراتب موفقيت ها دو چندان مي شود.

عکس اصلی خبر

یادداشت

بيشتر زحمات ورزشکاران تيم هاي ملي روي دوش مربيان شهرستاني است

شهناز خوش - نداي هرمزگان     

 يادداشت اين شماره در باره مربيان است ، زحمتکشاني که تمامي وقت خود را صرف آموزش نوجوانان و جوانان در رشته هاي مختلف ورزشي مي کنند، کساني که هميشه با استرس همراه هستند.

البته مربيان هم بر چند دسته تقسيم مي شوند ، مربيان فعال که با علم روز تدريس مي کنند ، مربياني که با علم روز سروکاري ندارند و سنتي آموزش مي دهند و مربياني که به دو مورد ذکر شده کاري ندارند و فقط به خاطر شهره شدن و سو استفاده از اين مقام شامخ در سالن حاضر مي شوند و به سبب اين که چيزي در چنته ندارند؛ سبب مي شوند آسيب هاي جبران ناپذيري به ورزشکاران وارد شود که مي بايست تا آخر عمر با آن دست به گريبان باشند . بحث نگارنده در باره مربياني ست که علمي و به روز شاگردانشان را آموزش مي دهند.

به خوبي مي دانيم استان هرمزگان با مرکز فاصله زيادي دارد  با اين وصف اکثر مربيان اين خطه با زحمات بسيار سعي مي کنند که از طريق منابع مختلف با علم روز آشنا شوند که مدعاي آن عناوين قهرماني ورزشکاران استان است. همانگونه که خوانندگان عزيز مستحضرند به جز مربيان زحمتکشي که  مستقر در مرکز استان هستند داراي  مربيان بسيار خوب و بي حاشيه اي هم در شهرستان ها مي باشيم که تاکنون توانسته اند افتخارات بسياري را براي هرمزگان و کشور به ارمغان بياورند. اين مربيان بدون اين که نامشان بر سر زبان ها باشد با جديت و صرف وقت بسيار ورزشکاران زيادي را راهي اردو هاي تيم هاي ملي کرده اند که اکثرشان به عضويت اين تيم ها در آمده و تيم هاي ملي جمهوري اسلامي ايران را در مسابقات برون مرزي به افتخار رسانده اند. به خوبي مي دانيم مربيان شهرستاني نقش مهمي را در به ثمر رساندن ورزشکاران ايفا مي کنند و باعث مي شوند آنان در ميادين 
بين المللي براي استان و کشور افتخار آفريني کنند.

لذا دومين موردي که بايد به عرض برسانم تجليل و قدرداني از مربيان مربوطه است ،کساني که با زحمات بسيار شاگردانشان را به موفقيت مي رسانند و آنان را راهي تيم هاي ملي مي کنند ، تلاشگراني که تا زمان برگزاري مسابقات و گرفتن نتيجه ماه ها استرس را به دوش مي کشند ،افرادي که تمام نگاه ها متوجه آن ها ست. 

لذا اين سوال در ذهن تداعي مي شود ؛آيا اگر مربي شهرستاني کاملا در اختيار ورزشکارش نبود او مي توانست پرچم پر افتخار کشور مان را در ميادين بين المللي به اهتزاز درآورد؟  پس چرا از مربيان ورزشکاران (شهرستاني) تقدير نمي شود!! اگر مسوولان از مربيان شهرستاني هم مانند ورزشکارش تجليل کنند و جوايزي را که به ورزشکار مي دهند به او هم بدهند و زحمات او را پاس بدارند انگيزه  مربيان دو چندان مي شود و آنان سعي مي کند قهرمانان بيشتري را تحويل دستگاه ورزش کشور دهد.

در پايان از دکتر  فريدون همتي استاندار خوب و رييس شوراي عالي ورزش استان و  امياري مدير کل ورزش و جوانان هرمزگان در اين مدت کوتاه که سکان هدايت ورزش هرمزگان را به دست گرفته با فعاليت هاي بسيار سعي در بر طرف کردن چالش هاي ورزش اين خطه نموده ؛تقاضا داريم دستور فرمايند از مربيان قهرمانان استان به گونه اي قدرداني نمايند که آنان با انگيزه بيشتر سعي کنند تا قهرمانان زيادي را تحويل تيم هاي ملي دهند که اين مهم حق مربيان زحمتکش هرمزگاني ست.up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 3119
تاریخ :1397/10/22 ساعت 14:09:10
تعداد بازدید: 40
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی