گروه: ورزشی
شماره روزنامه:3415
تاریخ :1399/03/21 ساعت 11:05:50
تعداد بازدید: 466
با استعفای رئیس هیات کشتی هرمزگان موافقت شد
email pdf word plus minus reset color
فدراسیون کشتی با توجه به نظر اداره کل ورزش و جوانان استان هرمزگان، با استعفای نوبانی موافقت کرد.

عکس اصلی خبر

گروه ورزش

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، پس از اعلام استعفای نوبانی به اداره کل ورزش و جوانان استان هرمزگان و موافقت این اداره کل، فدراسیون کشتی نیز با این استعفا موافقت کرد .

گفتنی است ؛ مهدی نوبانی ۱۹ خرداد سال گذشته با رای اعضای مجمع هیات کشتی هرمزگان، به عنوان رئیس این هیات ورزشی انتخاب شد.

متن استعفای مهدی نوبانی ریاست هیات کشتی استان که در فضای مجازی منتشر شده بدین شرح است :

بسمه تعالی

اهالی محترم ورزش  بالاخص جامعه ورزش کشتی استان هرمزگان

سلام علیکم

احتراما اینجانب مهدی نوبانی در خرداد ماه سال ۹۸ به عنوان رئیس هیات کشتی با  کسب رای اعتماد اکثریت اهالی کشتی فعالیت خود را در این هیات آغاز نمودم ، تا کنون با عشق و علاقه و احساسی سرشار برای رشد و اعتلای فرهنگ ورزش کشتی در بین آحاد افراد جامعه و شکوفایی استعدادهای ناب این استان پهناور از هیچ کوششی دریغ نکرده و همیشه با استعانت از الله متعال و حمایت و مساعدت های مردان پهلوان منش و بزرگ و والا مقام و  به کمک اعضای محترم هیئت در معیت  سایر پیشکسوتان و  مربیان و داوران و ورزشکاران و ورزش دوستان فعال در عرصه کشتی به فعالیتهای صادقانه خود با تمام وجود تا کنون ادامه داده و موفق به کسب دستاوردهایی شدیم .

 جای دارد بدینوسیله مراتب قدردانی خود را بابت زحمات ارزشمند یکایک سروران ارجمند و ورزش دوست و پرتلاش اعلام نموده و از پروردگارمتعال برای همه این عزیزان آرزوی سلامتی و طول عمر می نمایم .

اینجانب علیرغم میل باطنی که تمایل خدمت به ورزشکاران فعال در عرصه کشتی و دوستان خونگرم و با محبت استان در معیت اعضای محترم هیات کشتی که با تلاش بی دریغ و همت والا در جهت رشد و توسعه این ورزش پهلوانی گام بر می دارند را دارم ، اما متاسفانه بنا به دلیل کم لطفی و بی توجهی و عدم حمایت جناب اقای امیاری مدیرکل  محترم  ورزش و جوانان از هیات کشتی و جامعه کشتی تمایل به استعفا و اندیشه منفک شدن ذهنم را مشغول نموده و سوالاتی در ذهن بنده و سایر اهالی کشتی بوجود آمده که امیدواریم جناب امیاری پاسخی برای آن ها داشته باشند که  در ذیل به چند سوال می پردازم :

۱ _ جناب امیاری چگونه ممکن است زمانی که هیات کشتی درخواست کتبی خود را برای گرفتن امتیاز میزبانی به فدراسیون کشتی ارسال کرده جنابعالی به طور کاملا اتفاقی و بدون حتی کوچکترین احترام و اطلاع و هماهنگی با مسوولان کشتی استان هرمزگان  با حضور جناب آقای همتی استاندار محترم و آقای دبیر رئیس فدراسیون کشتی ایران جلسه ای برگزار نموده اید ؟

۲ _ جناب امیاری عزیز آیا حضرتعالی از جزئیات برگزاری مسابقات با خبر بودید؟

۳ _ آیا شما از کمبود تجهیزات و زیرساخت های کشتی در استان اطلاعاتی دارید؟

۴ _آیا شما کوچکترین احترامی برای کشتی استان قائل بودید که حتی حاضر نشدید یکی از اعضای هیات را به جلسه دعوت کنید ؟

  ۵ _ شما جلسه ای که با عالی ترین رتبه های سیاسی استان و کشتی برگزار کردید بی اهمیت دانستید؟ یا شاید هیات استان را برای شرکت در جلسه قابل ندانستید؟

حال ضمن تشکر از کلیه ورزش دوستان و با توجه به مطالب مطرح شده در فوق رسما بدینوسیله به دلیل بی احترامی به جامعه کشتی استان استعفای خود را اعلام می دارم .

توفیق و سربلندی همه سروران ارجمند  و جامعه پهلوانانه ورزش کشتی را از خداوند منان خواستارم .

ارادتمند همه شما _ مهدی نوبانی


up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 3415
تاریخ :1399/03/21 ساعت 11:05:50
تعداد بازدید: 466
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی