گروه: ورزشی
شماره روزنامه:3273
تاریخ :1398/08/13 ساعت 12:26:24
تعداد بازدید: 112
نشست تخصصي انجمن جودو دانشجويي با رييس هيات جودو استان
email pdf word plus minus reset color
برنامه ريزي و بررسي و تنظيم تقويم برگزاري مسابقات جودو دانشجويان استان به مناسبت 16 آذر روز دانشجو با حضور رييس هيات جودو استان سرهنگ مصطفي کشاورز ، دکتر محمد امين دلاوري رييس هيات ورزش هاي دانشگاهي استان و دکتر فاطمه نگهداري رييس انجمن جودو دانشجويي و نايب رييس هيات جودو استان برگزار گرديد.

عکس اصلی خبر

  گروه ورزش

 به گزارش روابط عمومي هيات جودو استان هرمزگان ؛ دکتر فاطمه نگهداري رييس انجمن جودو دانشجويي و نايب رييس هيات جودو استان ضمن تشکر از روساي هر دو  هيات توسعه و آموزش جودو در سطح دانشگاه هاي استان را از اهم مواردي دانست که به صورت جدي در حال پيگيري و انجام مي باشد و انتظار  داريم در سطح ملي ؛ بين المللي و يونيورسياد؛ دانشجويان توانمندي خود را نشان داده و شاهد موفقيت هر چه بيشتر دانشجويان جودو کار باشيم. در ادامه سرهنگ کشاورز رييس هيات جودو هرمزگان با تامين منابع انساني مناسب جهت برگزاري مسابقات دانشجويي پسران با دعوت از چند تيم از استان هاي مجاور و اختصاص مکان مناسبت جهت اسکان ورزشکاران اعلام آمادگي کرد.

دکتر دلاوري نيز با بررسي منابع مالي و امکانات موجود با ميزباني مسابقات دانشجويي به صورت منطقه اي موافقت کرد . وي انجمن جودو را يکي از فعال ترين انجمن هاي ورزشي دانشجويان خواند و از زحمات دکتر فاطمه نگهداري تشکر و قدرداني کرد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 3273
تاریخ :1398/08/13 ساعت 12:26:24
تعداد بازدید: 112
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی