گروه: ورزشی
شماره روزنامه:2978
تاریخ :1397/02/26 ساعت 10:23:45
تعداد بازدید: 135
بهرمن باز هم سکان ووشو هرمزگان را به دست گرفت
email pdf word plus minus reset color
مجمع انتخاب رییس هیات ووشو استان هرمزگان در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد و مهندس علیرضا بهرمن باز هم به عنوان سکاندار ووشو استان هرمزگان انتخاب شد.

عکس اصلی خبر

محمد قره گزلو – ندای هرمزگان

مجمع انتخاب رییس هیات ووشو استان هرمزگان با حضور سرکار خانم شهین نظری نایب رییس فدراسیون ووشو جمهوری اسلامی ایران ، دانشور مدیر کل ورزش و جوانان هرمزگان ، دکتر خادمی و خواجه فینی معاونان ورزشی و  فرهنگی اداره کل ، مهندس عامری مدیر حراست ، مریم پاسلار نایب رییس هیات ووشو استان در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد که در خاتمه مهندس علیرضا بهرمن با 16 رای از 17 رای ماخوذه به سمت رییس هیات ووشو استان هرمزگان انتخاب شد.

در این انتخابات نام  3 کاندیدا به نام های مهندس علیرضا بهرمن ، هادی ناظری و محمد امین شاهین زاده بر تابلو درج شده بود که محمد امین شاهین زاده قبل از شروع رای گیری انصراف داده بود و هادی ناظری نیز به جای اعلام برنامه هایش گفت ، من به نفع استاد علیرضا بهرمن انصراف می دهم سپس رای گیری انجام شد و اعضای مجمع با 16 رای مهندس علیرضا بهرمن را به سمت رییس هیات ووشو استان هرمزگان انتخاب کرد.

دانشور مدیر کل ورزش و جوانان استان قبل از رای گیری گفت : می دانم که اعضای مجمع با دید باز و عدالتی که از آنان سراغ دارم رییس هیات ووشو استان هرمزگان را انتخاب می کنند.

وی گفت ، هیات ووشو استان هرمزگان یکی از هیات های فعال می باشد که با مدیریت آقای بهرمن افتخارات زیادی را برای استان به ارمغان آورد که جای تشکر دارد.

مهندس علیرضا بهرمن نیز در باره برنامه هایش لیان داشت ، مهمترین برنامه های من استعدادیابی می باشد که از آموزش و پرورش شروع شده و ادامه خواهد یافت ضمن این که از طریق برنامه های استعداد یابی در تمام رده های سنی در کشور و مسابقات بین المللی مدال آور بوده ایم و در مسابقات جهانی برزیل ، دانشجویان جهان و بازی های آسیایی اندونزی حضوری فعال داریم . دومین برنامه من رشد ووشو بانوان می باشد و باید به گونه ای کار شود که بانوان نیز مانند آقایان مدال آور باشند.

وی رسانه ها را رکن اصلی پیشرفت ووشو استان هرمزگان قلمداد کرد و گفت ، اگر ووشو کاران هرمزگانی بهترین مدال ها را در مسابقات کسب کنند ولی رسانه ها آن را پوشش ندهند پیشرفتی حاصل نخواهد شد. بهرمن تصریح کرد ، رسانه ها همیشه از ووشو استان حمایت کرده و در کنار ما بوده اند لذا از آنان تشکر ویژه ای دارم.

او از دکتر محمد مهدی جهانبخش مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی اجتماعی شهرداری بندر عباس نیز تشکر کرد و گفت این سازمان و مدیریتش در افتخار آفرینی های ووشو هرمزگان سهیم هستند.

مهندس بهرمن گفت ، مسابقات مختلف و میزبانی مسابقات کشوری را به عهده داشتیم که به نحو احسن برگزار شد و امسال نیز در نظر داریم میزبان مسابقات قهرمانی کشور باشیم.

وی در پایان اظهار داشت ، از سرکار خانم نظری که برای اولین بار است در مجمع شرکت می کنند و آن هم به خاطر علاقه شان به مردم ورزش دوست هرمزگان می باشد کمال تشکر را دارم ، از آقای دانشور مدیر کل ، دکتر خادمی ، خواجه فینی  معاونان ورزشی و فرهنگی ، آقای باقری معاون سلامت و تربیت بدنی آموزش و پرورش  و رسانه ها نیز ممنونم.

سرکار خانم نظری نایب رییس فدراسیون ووشو کشور نیز ضمن تبریک ماه مبارک رمضان ، تشکر از بهرمن گفت ، ما هیات های فعال ، ناموفق و منفعل داریم که هیات ووشو استان هرمزگان با مدیریت آقای مهندس بهرمن یکی از هیات های موفق استان ها در کشور است .

وی گفت ، من  مردم استان هرمزگان را دوست دارم و می دانم در هرمزگان آدم بدی وجود ندارد و در این مجمع این مهم را به وضوح دیدم .

نایب رییس فدراسیون ووشو جمهوری اسلامی ایران گفت ، امید وارم ووشو بانوان هرمزگان نیز هم پای ووشو آقایان مدال کسب کند ضمن این که برای مهندس یهرمن هم آرزوی موفقیت می کنم او داور بین المللی ووشو است و در المپیک آسیایی اندونزی قضاوت می کند.up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 2978
تاریخ :1397/02/26 ساعت 10:23:45
تعداد بازدید: 135
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی