گروه: ورزشی
شماره روزنامه:3369
تاریخ :1398/12/26 ساعت 13:20:18
تعداد بازدید: 312
بسکتبال با ويلچر ايران پارالمپيکي شد
email pdf word plus minus reset color
فدراسيون بينالمللي بسکتبال با ويلچر «IWBF» پس از پايان رقابتهاي کسب سهميه قاره آفريقا، تيمهاي شرکت کننده از قارههاي مختلف در بازيهاي پارالمپيک 2020 توکيو را معرفي کرد که نام ايران در بين آن ها ديده ميشود.

عکس اصلی خبر

  گروه ورزش

ايرنا ؛  فدراسيون بينالمللي بسکتبال با ويلچر «IWBF » پس از پايان رقابتهاي کسب سهميه قاره آفريقا، تيمهاي شرکت کننده از قارههاي مختلف در بازيهاي پارالمپيک 2020 توکيو را معرفي کرد که براساس آن از قاره آفريقا الجزاير، قاره آمريکا کشورهاي کانادا، کلمبيا و ايالات متحده حضور دارند. همچنين انگليس، اسپانيا، آلمان و ترکيه نمايندگان قاره اروپا به شمار خواهند رفت.

ايران، استراليا، کرهجنوبي و ژاپن نمايندگان قاره آسيا در پارالمپيک خواهند بود.  پيش از اين کميته ملي پارالمپيک اعلام کرد که در راستاي سياستهاي کيفيگرايي تيم بسکتبال با ويلچر به توکيو 2020 اعزام نميشود.

 در بسکتبال با ويلچر بازيهاي پارالمپيک در بخش مردان 12 تيم در 2 گروه 6 تيمي در مرحله مقدماتي به رقابت ميپردازند که از هر گروه 4 تيم به مرحله يک هشتم نهايي صعود ميکنند و پس از آن مرحله يک چهارم نهايي برگزار ميشود.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 3369
تاریخ :1398/12/26 ساعت 13:20:18
تعداد بازدید: 312
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی