گروه: ورزشی
شماره روزنامه:2821
تاریخ :1396/06/11 ساعت 10:10:18
تعداد بازدید: 2754
صعود تیم های اصفهان و هرمزگان به دور سوم رقابتهای بسکتبال قهرمانی نوجوانان کشور
email pdf word plus minus reset color
به گزارش خبرنگار ایرنا، در روز سوم و پایانی این رقابت ها تیم اصفهان با نتیجه 69 بر 47 تیم سمنان راشکست داد و به عنوان تیم اول گروه راهی مرحله سوم شد.

عکس اصلی خبر

تیم بسکتبال نوجوانان هرمزگان نیز به مصاف نماینده اردبیل رفت و با یک بازی منطقی و فشرده موفق به کسب پیروزی با نتیجه 63 بر 55 شد و به عنوان تیم دوم به مرحله سوم این رقابت ها صعود کرد.

رقابت های گروه دوم مرحله مقدماتی بسکتبال قهرمانی پسران نوجوان کشور از روز دوشنبه ششم شهریورماه با حضور چهار تیم از استان های اصفهان، سمنان، اردبیل و هرمزگان به صورت دوره ای به میزبانی بندرعباس آغاز شد و عصر چهارشنبه به کار خود پایان داد.

در مرحله دوم رقابت های بسکتبال قهرمانی نوجوانان پسر کشور 16 تیم در چهار گروه با هم رقابت می کنند که در نهایت 2 تیم برتر هر گروه به مرحله سوم راه خواهند یافت.

در استان هرمزگان نزدیک به سه هزار ورزشکار سازمان یافته در رشته ورزشی بسکتبال در 2 بخش بانوان و آقایان در رده های سنی مینی، نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان فعالیت دارند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 2821
تاریخ :1396/06/11 ساعت 10:10:18
تعداد بازدید: 2754
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی