گروه: ورزشی
شماره روزنامه:3183
تاریخ :1398/02/24 ساعت 09:20:51
تعداد بازدید: 46
اپليکيشن App lication اوقات فراغت راه اندازي مي شود
email pdf word plus minus reset color
جلسه کميته ذيل ستادساماندهي با موضوع اوقات فراغت باحضور معاونت فرهنگي وامور جوانان وسايراعضاء در محل سالن جلسات اداره کل برگزار گرديد.

عکس اصلی خبر

گروه ورزش

به گزارش روابط عمومي اداره کل ورزش وجوانان هرمزگان :
مجتبي عامري معاون فرهنگي وامورجوانان اظهارداشت: اوقات فراغت در جامعه يکي از مهم ترين مسائلي است که استفاده صحيح از آن در آينده و سرنوشت جوانان اهميت بسيار زيادي دارد که مي توان آن را منشاء شناخت و به رسميت شناخته شدن دوران جواني و هويت دانست.

استفاده صحيح از اوقات فراغت تاثير مثبتي  در زندگي فرد و جامعه اي که در ان زندگي مي کنيم  خواهد داشت و استفاده نادرست باعث بروز مشکلات و خسارات جبران ناپذيري مي شود.

عامري افزود : يکي از موانع در سنوات گذشته در ايجاد فرصت برابر  استفاده از دوره هاي فراغتي ؛ عدم اطلاع شهروندان از پايگاه خدمات دهنده و زمان اوقات فراغت در سطح استان بوده که  اپليکيشن فراغت بهينه 98 اين فضا را جهت معرفي تمامي داده هاي فراغتي استان مهيا مي سازد.

معاون فرهنگي و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان هرمزگان افزود : اپليکيشن فراغت 98 قابليت بارگذاري روي گوشي هاي اندرويد را داشته و تمام پايگاه ها و مرکز دولتي و غير دولتي که مجوز از دستگاه ها و نهادهاي دولتي را دريافت مي کنند  دراين سامانه بارگذاري
مي شود و متقاضيان با واردکردن مشخصات مي توانند در کوتاهترين زمان ممکن به بهترين انتخاب در پرکردن بهينه اوقات فراغت خود تصميم بگيرند.

شايان گفتن است ؛ همکاري و همراهي دستگاه ها و نهادهاي دولتي و غيردولتي که در تابستان 98 خدمات فراغتي ارائه مي دهند جهت ارسال مشخصات پايگاه هاي خود مي تواند به معاونت فرهنگي وامور جوانان مراجعه نمايند.up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 3183
تاریخ :1398/02/24 ساعت 09:20:51
تعداد بازدید: 46
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی