گروه: ورزشی
شماره روزنامه:3399
تاریخ :1399/02/27 ساعت 14:23:26
تعداد بازدید: 144
برگزاری اولین جلسه شورای ورزش همگانی شهرستان بندرعباس
email pdf word plus minus reset color
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار بندرعباس گفت : اداره ورزش و جوانان شهرستان بندرعباس در سال ۹۸ کارنامه قابل قبولی داشته و افتخارات متعددی را به دست آورده است.

عکس اصلی خبر

گروه ورزش

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرعباس ، جلسه شورای ورزش همگانی شهرستان به ریاست فرزاد ابراهیمی معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرماندار با حضور دکتر خادمی معاونت ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان و امین رئیسی رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار در شروع جلسه ضمن تبریک ماه مبارک رمضان و قبولی طاعات و عبادات اظهار داشت : اداره ورزش و جوانان شهرستان بندرعباس در سال ۹۸ کارنامه قابل قبولی داشته و افتخارات متعددی را به دست آورده است.

وی در ادامه گفت : سلامت جسمانی آحاد جامعه از مولفه های مهم و مورد توجه ما بوده که منجر به سلامت روانی می شود ضمن این که استعداد های بسیار خوبی در سطح شهرستان بندرعباس در رشته های مختلف وجود دارد و توسعه ورزش همگانی به عنوان یک استراتژی اصلی جهت ارتقاء سلامت جسمانی و روانی و همچنین ایجاد نشاط و شادابی اجتماعی باید مورد توجه قرار گیرد.

فرزاد ابراهیمی در خاتمه بیان داشت : برگزاری بازی های بومی و محلی توسط اداره ورزش و جوانان شهرستان بندرعباس یک اقدام ماندگار و ارزنده بود و در خصوص بازگشایی باشگاه ها تابع دستورات ستاد کرونای کشور هستیم.

 گروه ورزش

فارس؛ مدیرعامل سابق باشگاه آلومینیوم هرمزگان به نقش بیماری کرونا در کسب و کار باشگاه‌های ورزشی و خسارات وارده به اینگونه مشاغل پرداخت و تصریح کرد: کرونا به باشگاه‌ های ورزشی لطمات سنگینی وارد کرد.

خبرنگار فارس در بندرعباس؛ حسین جباری زاده  در خصوص نقش بیماری کرونا در خصوص لطمه به باشگاه‌ های ورزشی، اظهار داشت: مجموعه‌های ورزشی هم‌ چون استادیوم ‌ها، سالن‌های ورزشی، استخرها و… جزو اولین مکان‌هایی بودند که به‌ دلیل بیماری کووید-۱۹ بسته شدند و متأسفانه هنوز هم تعطیل هستند و فکر می‌کنم جزو آخرین مکان‌هایی هم باشند که بازگشایی خواهند شد.وی ضمن اشاره به این که اکنون هزاران مربی ورزشی بیکار بر اثر بروز کرونا در استان وجود دارند، افزود:  با توجه به تعطیلی سه ‌ماهه باشگاه‌ ها در استان به‌ خاطر بیماری فراگیر کرونا بسیاری از مربیان استان بیکار شده‌اند.

مدیرعامل سابق باشگاه آلومینیوم المهدی هرمزگان اضافه کرد : بخش اعظمی از باشگاه ‌ها به ‌صورت استیجاری اداره می‌شوند که هزینه اجاره آن ‌ها در این سه ‌ماه عدد قابل توجهی است و این خود می‌تواند سبب ورشکستگی و تعطیلی باشگاه شود و کما این که متاسفانه تاکنون برخی از باشگاه‌ ها تعطیل و به صنوف دیگر روی آورده‌اند.جباری‌زاده تصریح کرد: متاسفانه در کشور ما برخلاف برخی کشورهای دنیا، ورزش کردن جزو اولویت‌ های آخر افراد است و با توجه به این ایام و بیماری کرونا، ذهنیت خوبی از اماکن ورزشی در اذهان عمومی نقش نبسته است.وی ادامه داد: با برچیده شدن این بیماری و در دوران پساکرونا، تلاش و همت زیادی می‌طلبد که اعتماد عمومی مردم به اماکن ورزشی مجدد جلب شود و در این بازه زمانی، باشگاه‌ ها و مربیان دو باره بیشترین آسیب را از نظر اقتصادی خواهند دید.

این مربی و داور بین‌المللی فدراسیون ژیمناستیک گفت: باشگاه‌ های ورزشی خطرناک نیستند و ممکن است به‌ عنوان یک محیط پرخطر به‌ حساب آیند و به این موضوع کاملأ واقفیم که بایستی افراد از مکان‌ های خطرناک دوری نمایند اما با رعایت پروتکل ‌های بهداشتی می‌توان محیط پرخطر را ایمن ساخت.

جباری‌زاده در پایان خاطرنشان ساخت: امید است مسوولان مربوطه دستور بازگشایی باشگاه‌ های ورزشی را صادر نمایند تا بیشتر از این، مربیان ورزشی متضرر نشوند چراکه حدود ۱۲۰ باشگاه ورزشی در سراسر استان وجود دارد که این اماکن می‌توانند نقش مهمی را در تأمین سلامت جامعه، ایجاد نشاط و در نهایت منجر به کاهش آسیب‌های اجتماعی شوند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 3399
تاریخ :1399/02/27 ساعت 14:23:26
تعداد بازدید: 144
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی