گروه: ورزشی
شماره روزنامه:3043
تاریخ :1397/06/21 ساعت 09:51:32
تعداد بازدید: 106
تيم فوتسال کشاورز احمدي ، آرش حاجي آباد را گلباران کرد
email pdf word plus minus reset color
در مسابقات فوتسال ليگ برتر استان هرمزگان و در ديدار نخست دو تيم کشاورز احمدي و آرش حاجي آباد مقابل هم صف آرايي کردند.

عکس اصلی خبر

در اين ديدار تيم کشاورز احمدي موفق شد  با نتيجه پر گل 6 بر 1  آرش حاجي آباد را زمين گير کند و 3 امتياز شيرين را در کارنامه ورزشي اش به ثبت برساند.

 ابراهيم دهقاني سرمربي تيم کشاورز احمدي در گفت و گو با خبرنگار  ما گفت : تيم کشاورز احمدي از آمادگي مطلوبي برخوردار است و من به عنوان سرمربي تيم از عملکرد بازيکنانم رضايت کامل را دارم و اميدوارم تيم کشاورز احمدي در ديدارهاي ديگر نيز بتواند بازي هاي خوبي را انجام دهد و هواداران را خوشحال کند.

وي اظهار داشت  : حضور شهردار سرگز احمدي در سالن مسابقات سبب دلگرمي هر چه بيشتر بازيکنان مي گردد و تيم را ترغيب مي کند که با پيروزي زمين مسابقه را ترک کنند.

سرمربي تيم کشاورز احمدي تصريح کرد : : در هفته اول بازي هاي ليگ حساسيت بازي ها بسيار زياد است و هر بازي برايمان نقش فينال را ايفا مي کند.

وي در پايان از استقبال تماشاگران تشکر کرد و گفت ، حضور تماشاگران در سالن مسابقات و تشويق آنان باعث مي شود که تيم ما با اقتدار به رقابت بپردازد ضمنا در بازي  بعدي تيم سرخ پوشان 2 هزار ميزبان تيم کشاورز احمدي خواهد بود.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 3043
تاریخ :1397/06/21 ساعت 09:51:32
تعداد بازدید: 106
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی