گروه: ورزشی
شماره روزنامه:2976
تاریخ :1397/02/24 ساعت 09:50:59
تعداد بازدید: 126
فهیمه زارعی بر فراز قله آسیا
email pdf word plus minus reset color
فهیمه زارعی ملی پوش هرمزگانی با گل زیبای خود قهرمانی تیم ملی فوتسال بانوان جمهوری اسلامی ایران در قاره کهن را بیمه کرد.

عکس اصلی خبر

شهناز خوش – ندای هرمزگان

گلزنی ملی پوش هرمزگانی در  مسابقات پایانی جام ملت های آسیا ،قهرمانی تیم فوتسال بانوان ایران را جذاب تر کرد تا تماشاچیان با دیدن یک بازی بسیار زیبا ی تیم ملی فوتسال بانوان کشورمان با خوشحالی سالن مسابقات را ترک کنند.

در مرحله نهایی مسابقات جام ملت های فوتسال بانوان آسیا تیم ملی فوتسال بانوان کشورمان با نتیجه 5 بر 2 تیم ملی ژاپن را  مغلوب کرد تا برای دومین سال متوالی با افتخار بر سکوی  نخست آسیا بایستد.

فهیمه زارعی فوتسالیست بشاگردی تیم ملی کشورمان با دقت بسیار پنجمین گل تیم ایران مقابل ژاپن را با حرکت بسیار زیبا و کاملا نمایشی به ثمر رساند تا یکبار دیگر این ورزشکار هرمزگانی نگاه های دست اندر کاران و تماشاچیان را به خود معطوف نماید.

گفتنی است ، گل  زیبا و فنی  فهیمه زارعی به تیم مالزی در دوره گذشته مسابقات جام ملت های آسیا نیز نامزد کسب دریافت جایزه بهترین گل تاریخ فوتسال جهان شد.

شایان گفتن است ، این بازیکن ملی پوش  متولد سوم دی ماه سال ۱۳۶۴ در شهرستان بشاگرد است و در سال ۹۵ به عنوان بهترین بازیکن فوتسال بانوان ایران انتخاب شد ضمن این که وی یکی از بهترین بازیکنان تیم ملی فوتسال بانوان ایران در سال های اخیر نیز بوده همچنین کسب دو مقام قهرمانی مسابقات فوتسال بانوان جام ملت های آسیا در سال های ۱۳۹۴ و ۱۳۹۷ به همراه تیم ملی از مهمترین افتخارات ورزشی فهیمه زارعی است که در کارنامه ورزشی اش به ثبت رسانده است. گروه ورزشی روزنامه ندای هرمزگان برای این ملی پوش هرمزگانی موفقیت هرچه بیشتر را آرزومند است.up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 2976
تاریخ :1397/02/24 ساعت 09:50:59
تعداد بازدید: 126
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی