گروه: ورزشی
شماره روزنامه:3240
تاریخ :1398/06/16 ساعت 11:21:54
تعداد بازدید: 114
امنيت و آسايش ايران را مديون شهدا هستيم
email pdf word plus minus reset color
امياري مديرکل ورزش و جوانان استان به همراه عامري و شيباني معاونين اداره، صالحي رييس بسيج ورزشکاران استان و هيئت همراه با خانواده شهيد شنبدي ديدار نمودند.

عکس اصلی خبر

     گروه ورزش

   به گزارش روابط عمومي اداره کل ورزش و جوانان استان هرمزگان،محمودرضاامياري مديرکل ورزش و جوانان استان در اين ديداراظهارداشت: اگر در ايران اسلامي امنيت و آسايشي برقراراست از برکت خون شهدا هست و در واقع شهدا افتخار ما هستند،

    وي ادامه داد: هر کاري اگر براي خانواده شهدا انجام دهيم بازهم کم است و در واقع اين ها رفتندامابراي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران ايثار و گذشت کردند و به شهادت رسيدند.

مديرکل ورزش و جوانان استان تصريح کرد: وظيفه ما هست که ياد و خاطره شهدا را گرامي بداريم حسب وظيفه بود که باهمکارانم درکنارشما حضور بهم رسانيم.

    شهيد حسن شنبدي متولد 10شهريور ماه1332 مي باشد،وي کارمند اداره بنادر و کشتيراني بود وهنگام بمباران يدک کش خضراء توسط دشمن بعثي در 9 شهريور ماه سال66 در آب هاي خليج فارس به درجه رفيع شهادت رسيد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 3240
تاریخ :1398/06/16 ساعت 11:21:54
تعداد بازدید: 114
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی