گروه: ورزشی
شماره روزنامه:2888
تاریخ :1396/09/08 ساعت 08:58:04
تعداد بازدید: 101
دانشور: تا پایان سالجاری تعداد 6 پروژه ی ورزشی در شهرستان قشم به بهره برداری می رسد
email pdf word plus minus reset color
درادامه بازدیدهای دوره ای مدیرکل ورزش وجوانان استان ،دانشور مدیر کل ورزش وجوانان هرمزگان به منظور بازدید از پروژه های عمرانی شهرستان قشم عازم این منطقه شد .

عکس اصلی خبر

دانشور مدیرکل ورزش وجوانان استان به همراه رستمی معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل و ایرجی مسوول فنی مهندسی اداره کل از پروژه های عمرانی و ورزشی در روستا های هلر،درگهان،کووئی،خالدین ،توریان،جی جیان،گوران ، گیاهدان و دوستکو،تنبان از توابع شهرستان قشم بازدید نمودند و از نزدیک بر روند توسعه و پیشرفت این پروژه های ورزشی نظارت و دستورات لازم به پیمانکاران مربوطه داده شد.

دراین بازدیدها نائبی رئیس اداره ورزش وجوانان قشم و اعضای شوراهای اسلامی این روستاها صالحی رئیس شوراهای اسلامی بخش مرکزی قشم حضور داشتند .دانشور در دیدار با اعضای شورای اسلامی این روستاها و دهیاران اظهارداشت؛با حمایت های مقام عالی وزارت دکتر سلطانی فر،دکترهمتی استاندار هرمزگان و دریانورد ریاست سازمان برنامه بودجه استان در سالجاری مبلغ 8 میلیارد تومان جهت احداث و تکمیل 14سالن ورزشی چند منظوره و زمین چمن مصنوعی در روستاهای بخش مرکزی و بخش شهاب شهرستان قشم مصوب شده است که بخشی از این اعتبارات تخصیص یافته است و تلاش خواهیم نمود تا دهه مبارک فجر و یا حداکثر تا پایان سالجاری تعداد 6 پروژه ی ورزشی در شهرستان قشم به بهره برداری برسد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 2888
تاریخ :1396/09/08 ساعت 08:58:04
تعداد بازدید: 101
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی