گروه: ورزشی
شماره روزنامه:2815
تاریخ :1396/06/04 ساعت 09:51:48
تعداد بازدید: 2905
پورنگ : امسال تیم قوی تری خواهیم داشت
email pdf word plus minus reset color
دراولین دیدار تدارکاتی ، تیم فوتبال ستارگان بستانو مقابل تیم شهرداری بندرعباس صف آرایی کرد که بعد از 90 دقیقه هر دو تیم با نتیجه 2 بر 2 به تساوی رسیدند.

عکس اصلی خبر

عقیل پورنگ یکی از مربیان موفق که کارنامه درخشانی دارد برای دومین فصل هدایت تیم ستارگان بستانو در لیگ دسته سه کشور را برعهده گرفت. این تیم در فصل قبل توانست به عنوان یکی از تیم ها به مرحله نهایی لیگ دسته سه کشور  صعود کند اما به دلیل مشکلات از مسابقات کنارگیری کرد.وی امسال نیز اندایشه صعود به لیگ دسته دو را در سر می پروراند و می خواهد با تیم بستانو به لیگ دسته دو صعود نماید ، هدفی که دور از دسترس نیست.عقیل پورنگ در خصوص وضعیت تیمش برای حضور در لیگ دسته سه کشور گفت: امسال تیم قویتری نسبت به  سال قبل روانه مسابقات خواهیم کرد و وضعیت تیم خیلی خوب است ان شالله بتوانیم  مانند سال قبل نماینده خوب و شایسته ای برای استان هرمزگان باشیم هر چند هدف اول ما صعود به دور نهایی است اما تیم ستارگان بستانو برای صعود به لیگ دسته دو فوتبال کشور تلاش می کند.سرمربی تیم ستارگان بستانو  در خصوص دیدار تدارکاتی با شهرداری بندرعباس که به تساوی 2 بر 2 رسید نیز گفت : دیدار با شهرداری بندرعباس فوق العاده عالی بود هر دو تیم خوب و جوندار بازی کردند هرچند می توانستیم بازی را ببریم اما چون دیدار تدارکاتی بود از تمام بازیکنانم استفاده کردم و  به آنان میدان دادم تا تجربه کسب کنند و آماده نبرد در لیگ دسته سه کشور باشند.

عقیل پورنگ درخصوص جذب بازیکنان و نقل انتقالات  گفت : بازیکنان خوبی  را مانند ، میلاد قنبری ، غفور قاسمی و کیومرث قاسمی ،  جواد درخشنده و الیاس نجفی ، عبدالحسین رضایی جذب کردیم.

وی تصریح کرد :  امیدوارم بتوانیم انتظاراتی را که از تیم ستارگان بستانو  داریم برآورده شود و نماینده شایسته ای برای استان هرمزگان باشد .

گفتنی است ، در پایان از مدیر تیم لمزان منصور محمدی و شورا شهر لمزان عبدالله اسفندی بابت همکارشان با تیم ستارگان بستانو و همچنین مهدی هوشیار رئیس امور ورزش فولاد هرمزگان تشکر ویژه ای می نماییم.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 2815
تاریخ :1396/06/04 ساعت 09:51:48
تعداد بازدید: 2905
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی