گروه: ورزشی
شماره روزنامه:2940
تاریخ :1396/11/25 ساعت 07:57:55
تعداد بازدید: 100
آرش امیدی : شهرداری بندرعباس 3 بار مقام نخست لیگ برتر را کسب کرد
email pdf word plus minus reset color
مصطفی امیدی رییس هیات تیر اندازی با کمان شهرستان و سرمربی تیم های تیراندازی با کمان استان هرمزگان و شهرداری بندر عباس می باشد ضمن این که یکی از مسوولین برگزاری مرحله هفتم مسابقات رنکینگ تیراندازی با کمان کشور هم هست لذا با او در محل مسابقات گفتگوی کوتاهی انجام دادیم که از نظر خوانندگان عزیز می گذرد.

عکس اصلی خبر

 گروه ورزش

سرمربی تیم های تیراندازی با کمان هرمزگان و شهرداری بندر عباس اظهار داشت : از سال 81 فعالیتم را در رشته تیراندازی با کمان آغاز کردم و در سال 91 نیز توانستم مقام نخست کشور را در شیراز کسب کنم ضمنا یک مقام دومی کشور را نیز در کارنامه ورزش ام به ثبت رسانده ام.

سرمربی تیم تیراندازی با کمان شهرداری بندر عباس در جواب سوال خبرنگارما که چه  مقام هایی را تیم شهرداری بندر عباس در مسابقات لیگ برتر کشور کسب کرد گفت : تیم تیراندازی با کمان شهرداری بندر عباس  7 بار در مسابقات لیگ برتر کشور عناوین اول تا سوم را از آن خود کرد که 3بار آن مقام اول بود ضمن این که 5 نفر از شاگردانم عضو تیم ملی بودند.

سرمربی تیم هیات تیراندازی با کمان استان هرمزگان در باره برگزاری این مسابقات که در بندر عباس برگزار شد بیان داشت : این مسابقات رقابت های رنکینگ تیراندازی با کمان کشور  بود که تمامی مدعیان قهرمانی از جمله 5 قهرمان جهان در آن شرکت داشتند از این رو از سطح بسیار بالایی برخوردار بود.

مصطفی امیدی اظهار کرد : میزبانی پایگاه نهم شکاری « شهید سرلشگر خلبان عبدالکریمی » عالی بود ، این عزیزان تمام امکانات مورد نیاز مسابقات اعم از فضای بسیار مناسب ، خوابگاه وتغذیه را  فراهم کرده بودند لذا به عنوان سرمربی هیات تیراندازی با کمان استان هرمزگان همچنین یکی از مسوولین برگزاری مسابقات از آنان تشکر می نمایم.

وی در پایان گفت : حضور فرماندهی پایگاه ، منصور عبدی نایب رییس فدراسیون تیراندازی با کمان کشور ، اسلام باوقار رییس هیات تیراندازی با کمان استان هرمزگان ، علی پایدار رییس تربیت بدنی پایگاه نهم شکاری بندر عباس « شهید سرلشگر خلبان عبدالکریمی » و جمعی از مدیران بر گرمی مسابقات افزوده بود.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 2940
تاریخ :1396/11/25 ساعت 07:57:55
تعداد بازدید: 100
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی