گروه: ورزشی
شماره روزنامه:3505
تاریخ :1399/07/23 ساعت 09:44:36
تعداد بازدید: 207
شهرستانی بدون زمین چمن فوتبال بشکرد نیازمند توجه است
email pdf word plus minus reset color
کاظم گلخنی – ندای هرمزگان

عکس اصلی خبر

بعد از مشخص شدن تیم های زیر گروه لیگ دو فوتبال استان برخی از فوتبال دوستان بشکردی از این که باز هم نام تیمی از بشکرد در این لیست وجود ندارد گلایه کردند .

در همین پیوند یکی از اعضای  تیم فوتبال روستای شه بابک بشکرد به خبرنگار ندای هرمزگان گفت ؛ مسوولان هیات فوتبال استان به بابت حضور در لیگ زیر گروه دسته دوم استان اطلاع رسانی نکردند !

وی که نخواست خود را معرفی کند گفت ؛ نکته عجیب اینجاست که میناب دو تیم در این لیگ شرکت کرده اند اما برای دومین سال پیاپی حتی به ما اطلاع ندادند که بخواهیم در این دوره از مسابقات شرکت کنیم .وی بیان کرد ؛ درست است که در همه ی شهرستان بشکرد حتی یک زمین چمن وجود ندارد  ولی تیم شه بابک با توجه به این که نایب قهرمان فوتبال بشکرد شده است قصد داشت در این دوره از مسابقات به عنوان نماینده بشکرد شرکت کند اما مثل هر سال  بی خبر ماندیم و نتوانستیم ثبت نام کنیم .

وی با اشاره به محرومیت شدید حوزه ورزش بشکرد افزود ؛ متاسفانه در این شهرستان حمایتی چندان از ورزش نمی شود ، به کجای دنیا بر می خورد شرکت های بسیار معظم هرمزگان از تیم های روستایی بشکرد حمایت کنند ! وی گفت ؛ این از ناتوانی مسوولان ورزشی استان است که حتی توان یافتن یک اسپانسر برای تیم های ورزشی این منطقه محروم نداشته اند .

وی در پایان خواستار توجه بیشتر مسوولان اداره کل ورزش و جوانان استان به وضعیت تیم های ورزشی بشکرد شد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 3505
تاریخ :1399/07/23 ساعت 09:44:36
تعداد بازدید: 207
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی