گروه: ورزشی
شماره روزنامه:3418
تاریخ :1399/03/26 ساعت 09:43:03
تعداد بازدید: 372
نگار سرلک و ميلاد سليمانيان مقام نخست مسابقات شطرنج آنلاین هرمزگان را کسب کردند
email pdf word plus minus reset color
نگار سرلک مقام قهرمانی پنجمین دوره مسابقات شطرنج آنلاين بانوان هرمزگان را از آن خود کرد. مسابقات شطرنج آنلاین بانوان استان هرمزگان با شرکت 16 شطرنج باز به روش سویيسي در 7 دور برگزار شد که در خاتمه نفرات زیر مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

عکس اصلی خبر

محمد قره گوزلو_ ندای هرمزگان

نگار سرلک از كيش با ۶.۵ امتياز بر سکوی نخست قرار گرفت ؛ اعظم روشن ضمیر  از بندرلنگه  با ۵.۵ امتیاز و پوئن شکنی ۱۹.۷۵ دوم شد و ریحانه قاسم نژاد از کیش با ۵.۵ امتياز  و پوئن شکنی ۱۷.۲۵مقام سومی را کسب کرد.

بر پایه این گزارش ؛ ميلاد سليمانيان نیز قهرمانی پنجمين دوره مسابقات شطرنج آنلاين آزاد هرمزگان را به خود اختصاص داد . در اين دوره از مسابقات که با حضور ٥٧ شطرنج باز از سراسر هرمزگان به روش سویيسي در ٩ دور برگزار گرديد که نتایج زیر به دست آمد :ميلاد سليمانيان از بندرعباس با ٨ امتياز بر سکوی اول ایستاد ؛ نيما نجفي از بندرعباس با ٧ امتياز و پوئن شكني ٣٩ مقام دوم را کسب کرد و علي اصغر شكور از بندرعباس با ٧ امتياز و پوئن شكني ٣٦.٥ به مقام سومی اکتفا کرد.

برگزاری جلسه هم اندیشی کمیته اسکی روی آب استان هرمزگان


up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 3418
تاریخ :1399/03/26 ساعت 09:43:03
تعداد بازدید: 372
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی