گروه: ورزشی
شماره روزنامه:3498
تاریخ :1399/07/14 ساعت 11:27:07
تعداد بازدید: 246
بازرسی از اسناد و دفاتر مالی هیات های ورزشی شهرستان میناب
email pdf word plus minus reset color
بازرسی از اسناد و دفاتر مالی تعداد معدودی از هیات های ورزشی شهرستان میناب با حضور خزانه دار هیات ها و حامد فکور مسوول بازرسی اداره کل ورزش و جوانان استان هرمزگان در محل این اداره برگزار شد.

عکس اصلی خبر

شهناز خوش – ندای هرمزگان

رسی  اداره کل  ورزش  و جوانان استان هرمزگان  در محل  این  اداره  برگزار شد .

 به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان میناب ؛ وضعیت و عملکرد اسناد و دفاتر  مالی هیات های فوتبال ؛ بومی محلی ؛ رزمی و کاراته این شهرستان با حضور مسوول بازرسی  اداره کل  ورزش  و جوانان استان هرمزگان  مورد بازرسی قرار گرفت .

فکور اظهار داشت : با توجه به هماهنگی ها و مذاکرات صورت گرفته توسط اداره کل  ورزش و جوانان استان و اداره ورزش و جوانان  شهرستان میناب بازرسی از دفاتر و اسناد مالی هیات های ورزشی شهرستان میناب به منظور یکسان سازی و ارتقاء سطح دانش خزانه داران هیات های ورزشی در میناب انجام شد .

وی  تصریح کرد : این بازدید و بررسی با هماهنگی قبلی و با هدف ارتقاء سطح کیفی هیات ها در خصوص اسناد دفاتر مالی ؛ شفاف سازی بیش از پیش هیات های  ورزشی شهرستان در دستور کار بازرسی اداره کل و اداره ورزش و جوانان شهرستان میناب قرار گرفته بود .

مسوول بازرسی  اداره کل  ورزش  و جوانان استان هرمزگان افزود ؛ در این راستا آخرین آیین نامه های مرتبط با امور مالی  خزانه داران هیات های ورزشی شهرستان ابلاغ و اعلام گردید که امیدواریم در این راستا خزانه داران نسبت به شفاف سازی امور مالی و ریالی  هیات های زیر مجموعه خود تلاش مضاعفی را انجام دهند.

 


up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 3498
تاریخ :1399/07/14 ساعت 11:27:07
تعداد بازدید: 246
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی