گروه: ورزشی
شماره روزنامه:3482
تاریخ :1399/06/26 ساعت 10:34:53
تعداد بازدید: 102
با حضور امینی زاده ؛ کتاب ورزش در محل کار رونمایی شد
email pdf word plus minus reset color
طی مراسمی از سوی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس با حضور عباس امینی زاده شهردار بندر عباس ، الیاس محسنی رییس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری ، اسلام باوقار رییس شورای اسلامی و سرکار خانم نوروزیان مسوول روابط عمومی دانشگاه علوم پزشكی از کتاب ورزش در محل کار در سالن فردوسی شهرداری بندرعباس رونمایی شد.

عکس اصلی خبر

گروه ورزش

در این مراسم شهردار بندرعباس با بیان این که سلامتی و امنیت دو موضوع مورد تأکید قرآن کریم بوده است، افزود: سلامت پایه و اساس هر موضوعی است و تا سلامتی نباشد امنیت و هیچ موضوع دیگری محقق نمی شود و به همین دلیل خداوند بر این موضوع تأکید داشته است .

عباس امینی زاده گفت : علم و تجربه هم ثابت کرده که سلامتی ضروری ترین مورد برای یک انسان است، شیوع کرونا نشان داد که تا چه میزان سلامتی مهم و بر روی زندگی افراد تأثیر گذار است .

وی اظهار داشت : کارمندان همواره در معرض خطرات جسمانی قرار دارند و همیشه سلامتی و ضرورت ورزش را از یاد می برند در این کتاب سعی شده تا با استفاده از یک شیوه علمی و تجربی بتوانیم اثرگذاری صحیح ورزش و حرکات اصلاحی را در ممانعت از عارضه و بیماری آموزش دهیم .

امینی زاده در پایان با اشاره به اینکه حجم کتاب کم اما اثرگذاری آن زیاد است، تصریح کرد : باید در جهت ترویج فرهنگ سلامت کار تلاش بیشتری کنیم و این موضوع را در جامعه بسط دهیم. همچنین مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس افزود : باید یاد بگیریم در هر زمانی بسته به شرایط رفتار خاصی را مد نظر قرار دهیم و زندگی با کرونا این موضوع را به اثبات رساند که می تواند زندگی را بسته به زمان و شرایط تغییر داد.الیاس محسنی بیان داشت : امروز ناچار شدیم با شیوع کرونا به سمتی برویم که از فضای مجازی استفاده بیشتر و بهینه تری برای آموزش و فرهنگ سازی بنماییم ، انسان تطبیق پذیر و واکنش مناسبی به تغییر می دهد و همین امر سبب شد تا با تحقیقات صورت گرفته بر آسیب های جسمانی به اغلب کارمندان نیز کتاب ورزش در محل کار را انتشار دهیم. وی با بیان اینکه در این کتاب با استفاده از متخصصین ورزشی و پزشکی از سال ۹۷ آن را شروع کردیم و خوشحالم تا از آن رونمایی شد، اظهار کرد: از حساسیت شهردار بندرعباس در بهبود روند و چاپ این کتاب تقدیر می کنم و امیدواریم این کتاب بتواند منبع مناسبی برای آموزش صحیح کارکنان در محل کار باشد.کتاب ورزش در محل کار با مشاوره دکتر مصفی پاینده، دکتر ایوب عامری و پژوهش و گردآوری مریم محمودی در ۲۰۰ شماره انتشار یافت که در آن حرکات اصلاحی ورزش در محل کار توسط ورزشکاران نامی استان هرمزگان همچون رضا هنگام پور، حمید رضایی پور، هادی بلالی پور، مظفر ارتنگ، هدیه کاظمی، سارا کاظمی، کیانا کمال زاده، آرزو پسالار، احسان درا و کیوان سارانی نژاد به صورت عکس و متن انتشار یافته است .


up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 3482
تاریخ :1399/06/26 ساعت 10:34:53
تعداد بازدید: 102
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی