گروه: ورزشی
شماره روزنامه:3240
تاریخ :1398/06/16 ساعت 11:20:52
تعداد بازدید: 120
رسانه و هنر در مقابل تيم فوتسال داوران حرفي براي گفتن نداشت
email pdf word plus minus reset color
تيم فوتسال داوران شهرستان بندرعباس توانست شکست را به تيم رسانه و هنر تحميل کند.

عکس اصلی خبر

    گروه ورزش

   مسابقات فوتسال جام داور با حضور چهار تيم ستارگان رسانه و هنر، داوران فوتبال بندرعباس، پسماند شهرداري بندرعباس و اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد.

   در اولين ديدار تيم رسانه و هنر و داوران فوتبال بندرعباس برابر هم صف آرايي کردند که تيم داوران موفق شد اين تيم مدعي را با شکست آشنا کند.

   در اين مسابقات تيم رسانه و هنر توانست به گل اول خود دست يابد تا پس از اتمام نيمه اول با پيروزي به رختکن برود. در نيمه دوم تيم داوران فعاليت مضاعف خود را آغاز کرد و توانست روي يک اشتباه فردي مدافعين تيم ستارگان رسانه و هنر توپ را وارد دروازه اين تيم  نمايد تا نتيجه مساوي شود. بازي ادامه داشت تا در دقايق پاياني تيم داوران دوباره به سبب اشتباه مدافعين رسانه و هنر  دومين گل خود را وارد دروازه اين تيم کند. پس از دومين گل ؛ تيم رسانه و هنر با اين که زمان زيادي براي جبران داشت نتوانست کاري از پيش ببرد از اين رو 2 گل ديگر را پذيرا شد که در نهايت اين بازي با نتيجه 4 بر 1 به نفع تيم داوران به پايان رسيد.در دومين بازي نيز دو تيم پسماند شهرداري و اداره کل ورزش و جوانان استان به ديدار هم رفتند که در يک بازي نفس گير اداره کل ورزش و جوانان اولين گل خود را وارد دروازه پسماند کرد و در نهايت با هت تريک معين کريمي براي پسماند، اداره کل ورزش نتيجه را 4 بر 3  واگذار  نمود.  گفتني است ؛ تيم هاي داوران و پسماند شهرداري راهي فينال شدند و دو تيم رسانه و هنر و اداره کل ورزش و جوانان هرمزگان راهي ديدار رده بندي شدند که ديدار آن ها در سالن فجر بندرعباس برگزار خواهد شد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 3240
تاریخ :1398/06/16 ساعت 11:20:52
تعداد بازدید: 120
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی