گروه: ورزشی
شماره روزنامه:3484
تاریخ :1399/06/29 ساعت 09:25:17
تعداد بازدید: 453
مدیر عامل جدید سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس منصوب شد
email pdf word plus minus reset color
طی حکمی از سوی عباس امینی زاده، شهردار بندر عباس حامد رضوانی به سمت مدیر عامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس منصوب شد.

عکس اصلی خبر

محمد قره گزلو – ندای هرمزگان

شهردار بندر عباس در آیین معارفه ای که با حضور معاونین و جمعی از مدیران برگزار شد بیان داشت ؛ تغییرات مدیریتی و اداری با نگاه تحول در هر بخش انجام می شود و شاید برخی متوجه چگونگی ارائه خدمات در این شرایط سخت اقتصادی نباشند، اما شرایط جامعه نشان دهنده  این مسیر می باشد..

امینی زاده اظهار داشت ؛ سیستم و فرد مکمل یکدیگرند و باید توان و تلاش متقابل را با هم داشته باشند ضمنا نوع ارتباط فرهنگی و اجتماعی را که با مردم، نخبگان و غیره داریم ظرافت کار فرهنگی را دو چندان میکند.

وی تصریح کرد ؛ شهرداری سازمانی است که همه بخش هایش با مردم ارتباط مستقیم دارد و گاهی باید پاسخگوی مسائلی باشیم که مسوولیت آن به عهده شهرداری نیست اما باید آمادگی پاسخگویی را داشته باشیم.

شهردار بندر عباس اظهار کرد ؛  هماهنگی بین بخشی و شناخت خوب از مجموعه دو مسئله مهم در انتخاب مدیران شهرداری بندرعباس است.شایان ذکر است ؛ حامد رضوانی دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت برنامه ریزی در تربیت بدنی و ورزش و دارای ١٥ سال سابقه کار در شهرداری بندرعباس می باشد


up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 3484
تاریخ :1399/06/29 ساعت 09:25:17
تعداد بازدید: 453
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی