گروه: ورزشی
شماره روزنامه:3401
تاریخ :1399/02/29 ساعت 09:57:56
تعداد بازدید: 124
رییس هیات تنیس خاکی استان هرمزگان؛ در مسابقات تیمی با تلاش مربیان رده های زیر ده داشته ایم
email pdf word plus minus reset color
با آموزش و ارتقا مربیان توانمند و برگزاری مسابقات زمینه رشد همگانی زا فراهم کردیم

عکس اصلی خبر

شهناز خوش – ندای هرمزگان

جلیل تاج گذاری رییس هیات تنیس خاکی استان هرمزگان یکی از مدیران ورزشی است که سال ها علاوه بر حضور در اداره کل ورزش و جوانان سابقه ریاست هیات های موتور سواری و اتومبیلرانی و در حال حاضر تنیس خاکی را  استان را در کارنامه ورزشی اش به ثبت رسانده است . او مدیری فعال ؛ برنامه ریز و با اخلاقی  می باشد که این فاکتور ها سبب شده تا بتواند در امور محوله اش موفق عمل کند . جلیل تاج گذاری معتقد است دفاتر مرکزی بنگاه های اقتصادی در پایتخت است  و استان هرمزگان برای شان کارخانه تولید پول است چون اگر این مراکز درصد کمی از درآمد شان را به ورزش هرمزگان اختصاص می دادند بیشتر رشته های ورزشی که به حق دارای نو جوانان و جوانان مستعدی می باشند مانند استان های بر خوردار بودند . به همین دلیل با رییس هیات تنیس  خاکی  استان هرمزگان گفت و گویی را انجام دادیم که به نظر خوانندگان عزیز می رسد .

 لطفا خودتان را معرفی کنید؟

 جلیل اله تاج گذاری ریس هیات تنیس خاکی استان هرمزگان هستم                                        

 در باره سوابق ورزشی خود توضیح دهید ؟ 

سوابق ورزشی اینجانب به شرح زیر می باشد:

الف - ریس هیات موتور سواری و اتو مبیلرانی استان هرمزگان از سال 1379 تا 1385

ب - نماینده سازمان ورزش در همراهی تیم های ملی در رشته های مختلف ورزشی به کشورهای مختلف جهان از جمله آلمان ؛ سوئد ؛ چین  ؛ اسپانیا؛ ترکیه ؛ عمان ؛  امارات ؛ هندوستان ؛ تاجکستان    

  از چه سالی عهده دار ریاست هیات  تنیس خاکی استان هرمزگان شدید ؟                         

در سال 1392 مجمع انتخابات ریاست هیات تنیس خاکی استان هرمزگان با حضور اعضای مجمع برگزار شد که اینجانب با اکثریت آرا به عنوان رییس این هیات انتخاب شدم و در حال حاضر دومین دوره است که در راس این هیات قرار دارم.

 زمانی که در راس قرار گرفتید ، وضعیت این هیات و باشگاه ها چگونه بود ؟

هر مسوولی به اندازه توانش کار می کند و روسای قبلی نیز از این امر مستثنی نبودند از این رو وضعیت خوب بود ولی بنده و اعضای هیات مسیر رشد و تعالی را با شتاب پیش گرفتیم .

   سیاست گذاری هیات در باره پیشرفت این رشته پر تحرک و زیبا  چیست ؟

 با آموزش و ارتقا مربیان توانمند و خوب استان و برگزاری مسابقات زمینه رشد همگانی زا فراهم نمودیم                    .

 فعالیت بانوان در این رشته چگونه است ، آیا  تلاش های آنان در حد انتظار ات هیات بوده است ؟

بانوان ورزشکار استان هرمزگان از استعداد بسیار خوبی برخور دارند و همیشه افتخار آفرینی کرده اند و همیشه بانوان این هیات نیز با شرکت در مسابقات مختلف خوب درخشیده اند.

 در باره موفقیت های کسب شده  مسابقات استانی و کشوری تنیسور ها در  سال های گذشته و سال  98 توضیحاتی را بیان کنید ؟                         

درمسابقات تیمی با تلاش مربیان مان رده های زیر ده داشته ایم ؛ با همه فشردگی و رقابت های سخت از نظر انفرادی دارای رنکینگ زیر صد هستیم که این نتیجه خوبی است ؛ بازیکنان و مربیان ما در تلاش هستند تا آن را کاهش دهند.

 برگزاری مسابقات به طور مستمر چه نقشی را می تواند در پیشرفت ورزشکاران داشته باشد ؟  

 به طور حتم تا مسابقاتی نباشد پیشرفتی حاصل نمی شود ضمن این که برگزاری مسابقات همواره ورزشکاران را از نظر قدرت بدنی ؛ تاکتیک و تکنیک آماده نگه می دارد و استرس که مهم ترین فاکتور مسابقات است را از آنان دور می کند.

 آیا از سوی مراکز اقتصادی حمایت شده اید ؟  ضمنا بفرمایید چرا این مراکز با ورزش استان بیگانه اند ؟

 متاسفانه خیر ؛ ولی همه چیز در هیات با همدلی و به صورت خود جوش انجام می شود.

این مراکز توانمند دفاتر مرکزی شان پایتخت است و این استان برای شان کارخانه تولید پول است و فقط آلودگی و عوارضش برای ما ساحل نشینان به ارمغان آورده می شود.

 برای عقب ماندگی ورزشکاران در این موقعیت بحرانی « همه گیری ویروس  کرونا » چه تمهیداتی را انجام داده اید ؟ چون این رشته عملی است و به فضا نیاز دارد همه مربیان و بازیکنان به قانون احترام گذاشتند ؛ برخی در حیاط منزل شان تمرین می کنند ضمن این که  از سوی مربیان ورزشکاران از طریق فضای مجازی کنترل می شوند.

 همکاری هیات با اداره کل ورزش و جوانان چگونه است ؟            

یک همکاری صمیمی و تنگاتنگ ؛ چون آقای امیاری مدیرکل ورزش و جوانان استان از علاقمندان این رشته مفرح و جذاب است .

  ورزش استان  در سال 98 چگونه بود ، شما به عنوان یکی ازحلقه های زنجیره اداره کل ورزش وجوانان چه امتیازی را از 1 تا 20 به آن می دهید ؟

بنده از نزدیک شاهد تلاش های شبانه روزی مدیر کل و همکارانم درسراسر استان برای اعتلا وارتقا ورزش هستم حتی نمره 20 را به عملکرد مدیر کل و همکارانم در مقابل این همه تلاش نا چیز می دانم . 

 آیا اطاق فکری تشکیل داده اید ،  به نظر شما این اطاق می تواند در پیشرفت ورزش راه گشا باشد؟                            

مربیان و داوران تنیس خاکی استان با بازیکنان ارتباط نزدیک دارند و همواره درحاشیه زمین بازی هفکری می کنند ضمن این که چند فکر بهتر از یک فکر است و همیشه مشاوره توانسته در تضمین موفقیت راه گشا باشد.

 این رشته زیبا و جذاب در چه شهرستان هایی  فعال است ؟                             

متاسفانه این رشته در شهرستان ها دارای زیر ساخت و زمین بازی نیست چون یک رشته پر هزینه می باشد و مشارکت بخش خصوصی را می طلبد.

 در سال گذشته کلاس های داوری و مربیگری را برگزار کرده اید ؟                               

ما در سنوات گذشته میزبانی کلاس داوری درجه 3 و مربیگری درجه 3 بانوان و آقایان را برگزار کرده ایم.

 امکانات موجود جوابگوی نیاز های تنیسور ها می باشد ؟ 

در شهرستان بندرعباس از امکانات مطلوبی برخورداریم اما همیشه نیاز و جود دارد و بخش خصوصی باید هیات و نوجوانان ؛ جوانان علاقمند را یاری کند.

 سخن پایانی ؟

در خاتمه از علاقمندان به این رشته مفرح و جذاب خصوصا دختران و پسران دعوت می کنم تا به باشگاهای تنیس مجموعه های ورزشی حجاب ؛ خلیج فارس ؛ هتل هما ؛ هتل هرمز ؛ دانشگاه امیرکبیر ؛ که دارای مربیان توانمند خانم و آقا می باشند بروند و از نزدیک با این رشته آشنا شوند تا از بازی و آموزش لذت ببرند. ضمنا از دکتر همتی استاندار ورزش دوست هرمزگان تقاضا دارم از این رشته پر تحرک که دارای علاقمندان زیادی می باشد حمایت کنند ضمن این که جا دارد از مدیر کل ورزش و جوانان هرمزگان که نگاه شان به رشته ورزشی تنیس خاکی مثبت است همچنین از همکارانم در این اداره کل تشکر ویژه ای داشته باشم و از مسوولین و گروه ورزشی روزنامه ندای هرمزگان هم که همیشه از این ورزش حمایت کرده اند نیز سپاسگزارم.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 3401
تاریخ :1399/02/29 ساعت 09:57:56
تعداد بازدید: 124
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی