گروه: ورزشی
شماره روزنامه:3258
تاریخ :1398/07/17 ساعت 13:24:43
تعداد بازدید: 95
عليرضا رحيمي موي تاي کار هرمزگاني نايب قهرمان جهان شد
email pdf word plus minus reset color
مسابقات موي تاي جهاني 2019 در آنتاليا کشور ترکيه برگزار شد.

عکس اصلی خبر

  گروه ورزش

به گزارش روابط عمومي  هيات ورزش هاي رزمي استان هرمزگان ؛ مسابقات موي تاي جهاني  2019 « مشت زني تايلندي » با حضور حدود 1400  موي تاي کار از يکصد کشور جهان به مدت يک هفته در رده هاي سني نوجوانان و جوانان در آنتاليا ترکيه برگزار شد که عليرضا رحيمي تنها  موي تاي کار هرمزگاني در اولين روز مسابقات و اولين تجربه برون مرزي خود  در وزن 48کيلو گرم  رده سني نوجوانان به ديدار حسين اف آذربايجاني رفت و با اقتدار تمام اين قهرمان مطرح و شناخته شده در جهان را در همان راند اول ناک اوت کرد. عليرضا رحيمي در دومين ديدار به مصاف فايتر کشور ميزبان رفت و حريف را از پيش رو برداشت .

در پنجمين روز مسابقات رحيمي سومين ديدارش را مقابل حريف روس خود    vage mantsakanyan   که قهرمان جهان در اين وزن بود برگزار کرد و با قدرتي بي نظير شکست را به اين حريف روسي تحميل کرد تا در ديدار نهايي مقابل حريف تايلندي اش قرار گيرد هر چند از ناحيه پاي چپ دچار آسيب ديدگي شده بود اما در يک مبارزه نزديک نتيجه را واگذار کرد و به مدال نقره جهان رسيد . قابل ذکر است ؛ با توجه به حضور آريا زماني به عنوان مربي در تيم ملي موي تاي هرمزگان اين رشته توانمندي ويژه اي دارد که در صورت حمايت و همراهي مي تواند در داوري ،مربيگري و پرورش قهرمانان ملي و بين المللي حرف هاي زيادي براي گفتن داشته باشد .

گفتني است ؛ حدود 45 ورزشکار تيم ملي ايران در قالب گروهي 50 نفره براي شرکت در اين مسابقات به آنتاليا اعزام شدند.که با کسب دو مدال طلا،3مدال نقره و دوازده مدال برنز رتبه يازدهم مسابقات جهاني ترکيه را به خود اختصاص دادند ضمنا عليرضا رحيمي در المپياد استعدادهاي  برتر سالهاي 97و 1398 خوش درخشيد و صاحب مدال کشوري شد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 3258
تاریخ :1398/07/17 ساعت 13:24:43
تعداد بازدید: 95
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی