گروه: ورزشی
شماره روزنامه:2995
تاریخ :1397/03/23 ساعت 09:39:53
تعداد بازدید: 211
بازیکنان تیم ستارگان احمدی جام نخستین دوره مسابقات را بالای سر بردند
email pdf word plus minus reset color
بازیکنان تیم فوتبال ستارگان احمدی با شکست تیم شهید شریعت سیدجوذر عنوان قهرمانی نخستین دوره مسابقات فوتبال جام ستارگان هرمزگان را به خود اختصاص دادند.

عکس اصلی خبر

گروه ورزش

در دیدار پایانی این رقابت ها تیم های ستارگان احمدی و شهید شریعت سیدجوذر نمایندگان شهرستان حاجی آباد در ورزشگاه تختی بندرعباس رو در روی هم صف آرایی کردند که در خاتمه این مسابقه جذاب و پرحاشیه تیم ستارگان احمدی توانست با  نتیجه ۳ بر ۲ حریف خود را با شکست مواجه نماید و بر سکوی نخست مسابقات فوتبال جام ستارگان هرمزگان بایستد.

قابل ذکر است ، این نتیجه در حالی به دست آمد که تیم ستارگان احمدی از دقیقه ۳۵ و به دلیل اخراج دو بازیکن تیمش «فواد نجای زاده و حجت دهقانی» با ۹ نفر تا پایان بازی در مقابل حریفش ایستادگی کرد ضمن این که محمدقادری ۲ گل و مجتبی سلیمانی ۱ گل را وارد دروازه حریف کردند و شهاب جوذری و علی رامشگر هم برای تیم شهید شریعت سید جوذر گلزنی نمودند.

شایان گفتن است ، در پایان مسابقات محمد قادری ملی پوش تیم ستارگان احمدی با ۶ گل زده به عنوان آقای گل  مسابقات ، رضا قویدل از تیم ستارگان احمدی به عنوان بهترین دروازه بان و اسماعیل زاهدی از تیم نبرد بندرعباس نیز به عنوان برترین بازیکن فنی جام انتخاب شدند و جام اخلاق این دوره از رقابت ها نیز به تیم نبرد بندرعباس اهدا شد.

در مراسم اختتامیه این مسابقات مهندس بهروز اکرمی معاون سیاسی امنیتی استانداری هرمزگان ، حمید جهانگیری فرماندار حاجی آباد ، دکتر مظفر خادمی معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان هرمزگان  و سایر مسوولان بخش احمدی ، شهرستان حاجی آباد و شهرستان بندرعباس نیز حضور داشتند.

گفتنی است ، در مراسم بازی پایانی بازیکنان  هر دو تیم با اهدای شاخه گل به روح دومین شهید مدافع حرم استان هرمزگان شهید خلیل تختی نژاد یاد و نام این شهید بزرگوار را گرامی داشتند.روحش شاد

در حاشیه مسابقات :

1 - از نکات قابل توجه حضور پر شور هواداران هرمزگانی در ورزشگاه تختی بندرعباس بود که یکبار دیگر این ورزشگاه قدیمی شهرمان را مملو از هوادار کرده بود.

2 - از نکات قابل تحسین اهدای جام تیم قهرمان توسط مسوولان برگزاری بود که برای نخستین بار در هرمزگان چنین اتفاقی رخ می داد.

نخستین دوره مسابقات فوتبال جام ستارگان هرمزگان ویژه ماه مبارک رمضان با شرکت ۸ تیم و با حضور چهره های مطرح فوتبال استان از ۲۹ اردیبهشت در ورزشگاه تختی بندرعباس آغاز شد و دیشب به پایان رسید.

در مرحله مقدماتی این رقابت ها ۸ تیم شرکت کننده در دو گروه ۴ تیمی با یکدیگر رقابت کردند که در پایان تیم های نبرد بندرعباس و ستارگان احمدی از گروه الف و تیم های خواجه عطا بندرعباس و شهید شریعت سیدجوذر حاجی آباد از گروه ب جواز حضور در مرحله نیمه نهایی را کسب کردند.

در مرحله نیمه نهایی نیز تیم ستارگان احمدی با شکست ۲ بر ۱ تیم خواجه عطا بندرعباس به دیدار فینال صعود کرد.

ضمن اینکه تیم شهید شریعت سید جوذر هم پس از تساوی ۱-۱ در وقت های قانونی مقابل تیم نبرد بندرعباس در ضربات پنالتی ۵ بر ۳ این تیم را شکست داد و فینالیست شد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 2995
تاریخ :1397/03/23 ساعت 09:39:53
تعداد بازدید: 211
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی