گروه: ورزشی
شماره روزنامه:3292
تاریخ :1398/09/11 ساعت 10:45:55
تعداد بازدید: 209
يازدهمين دوره مسابقات کاراته چندجانبه شوتوکاپ خليج فارس به ميزباني بندرلنگه
email pdf word plus minus reset color
تيم کاراته بانوان و آقايان شهرستان بندرلنگه قهرمان شدند.

عکس اصلی خبر

  گروه ورزش

به گزارش روابط عمومي هيات کاراته شهرستان بندرلنگه، مهدي صابري رييس اين هيات از برگزاري مسابقات کاراته شوتوکاپ خليج فارس خبر داد که يازدهمين دوره برگزاري خود را پشت سر گذاشت . اين مقام مسوول افزود : اين مسابقات با حضور بيش از 600 شرکت کننده در دو بخش بانوان و آقايان از استان هاي هرمزگان و کرمان به همت هيات کاراته شهرستان بندرلنگه،سبک شوتوکان IKD استان هرمزگان و با همکاري اداره ورزش و جوانان و ناحيه مقاومت بسيج و هيات کاراته استان هرمزگان برگزار شد.صابري تشريح کرد : اين مسابقات روزهاي 7و 8 آذر ماه به مناسبت هفته بسيج در حالي در سالن شهداي خليج فارس پيگيري شد که 30 تيم از شهرستان هاي بندرلنگه،بندرعباس،جاسک،رودان، خمير،بشاگرد،کهنوج ،رفسنجان و قلعه قاضي در اين مسابقات حضور داشتند و تيم منتخب شهرستان بندرلنگه متشکل از شهرستان هاي بندرلنگه،بندرکنگ ،بندرچارک و شناس توانست در دو رده بانوان و آقايان قهرمان اين دوره از مسابقات گردد.

وي در ادامه افزود : افتتاحيه مسابقات بانوان با حضور مراد زرهي معاون فرماندار،مهدي صابري رييس هيات کاراته شهرستان بندرلنگه ، رها صابري مسوول ورزش بانوان شهرستان و مسوولان و خانواده ها انجام شد و در افتتاحيه مسابقات  آقايان سرهنگ با وي فرمانده ناحيه مقاومت بسيج،پردل رمضاني رييس هيات کاراته استان هرمزگان حضور داشتند.

رييس هيات کاراته بندرلنگه در خصوص نتايج تيمي اين مسابقات تشريح کرد در بخش بانوان تيم منتخب شهرستان بندرلنگه با 21 مدال طلا،26 مدال نقره،51 مدال برنز مقام اول، تيم رفسنجان با 17 مدال طلا،9مدال نقره،13مدال برنز مقام دوم و شهرستان کهنوج با 12 طلا،10نقره و 11 برنز برسکوي سوم اين مسابقات ايستاد و در بخش آقايان تيم منتخب شهرستان بندرلنگه با 25 مدال طلا،32 مدال نقره و 35 مدال برتز بر سکوي نخست، تيم استقلال درگهان قشم با 6 مدال طلا، 1 مدال نقره و 5 مدال برنز به مقام دوم دست يافت وتيم مهدستارگان با 5 مدال طلا و 8 مدال نقره و 8 مدال برنز برسکوي سوم ايستاد.

وي در خاتمه افزود : در اين مسابقات 14 داور آقا به سرپرستي نبي اله امامدادي و در بخش بانوان 16 داور به سرپرستي مرجانه پريزاده به قضاوت پرداختند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 3292
تاریخ :1398/09/11 ساعت 10:45:55
تعداد بازدید: 209
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی