گروه: ورزشی
شماره روزنامه:3369
تاریخ :1398/12/26 ساعت 13:24:19
تعداد بازدید: 320
حسام الدين جعفري : هر فرنگيکار مربي مشخصي دارد
email pdf word plus minus reset color
سرپرست تيم ملي کشتي فرنگي گفت: ملي پوشان کشتي بين مربيان تقسيم شده و هر فرنگي کار برنامه اختصاصي دارد که مربيان روزانه با آن ها در ارتباط هستند.

عکس اصلی خبر

   گروه ورزش

ايرنا ؛ حسامالدين جعفري گفت: در اين شرايط هر کشتيگير مربي مشخصي دارد و طبق برنامه بايد تمرينات خودشان را دنبال کنند. در سال المپيک قرار داريم و در اين شرايط که تمرينات به صورت شخصي برگزار ميشود همه چيز بستگي به کشتيگيران دارد.

وي اظهار داشت : مليپوشان کشتي با مربيان خود در ارتباط هستند و تمريناتي را که برگزار کردهاند را هر شب به مربيان اختصاصي خود گزارش ميکنند و مربيان نيز گزارش کار را به سرمربي تيم ملي ارايه ميدهند.

جعفري در خصوص برگزاري اردوي تيم ملي نيز گفت : اکنون همه شهرهاي کشورمان درگير ويروس کرونا هستند و قرار بود اردوي تيم ملي در کيش برگزار شود که موضوع کرونا دوباره موجب لغو آن شد و از سوي ديگر آن چيزي که اکنون اهميت دارد سلامت جسمي و روحيه مليپوشان است. خوشبختانه آنان اکنون در کنار خانوادههاي خود هستند و به طور حتم بيشتر از گذشته مراقبت ميکنند و از سوي ديگر تمرينات آنان با نظارت کادر فني برگزار ميشود.

وي همچنين در خصوص برگزاري رقابتهاي گزينشي المپيک در خرداد ماه نيز يادآور شد: اتحاديه جهاني زمان برگزاري اين رقابتها را در خرداد ماه پيشبيني کرده، اما هنوز هيچ چيز مشخص نيست چرا که امکان دارد اين ويروس همه مسابقات ورزشي را تا خرداد و يا تيرماه عقب بياندازد و از سوي ديگر همه چيز بستگي به رعايت بهداشت دارد و از همه مردم کشورم تقاضا ميکنم که بهداشت را رعايت و در خانههاي خود بمانند تا اين ويروس هر چه زودتر از بين برود.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 3369
تاریخ :1398/12/26 ساعت 13:24:19
تعداد بازدید: 320
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی