گروه: اقتصادی
شماره روزنامه:2936
تاریخ :1396/11/19 ساعت 08:59:59
تعداد بازدید: 96
۳۶ درصد صید ایران در استان هرمزگان صورت می‌گیرد
email pdf word plus minus reset color
به گزارش خبرگزاری تسنیم از کیش، شاپور کاکولکی در حاشیه شرکت در بخش جنبی جشن صیادی کیش ضمن تبریک دهه فجر به ظرفیت‌های شیلاتی هرمزگان اشاره و اظهار داشت: این استان قطب مهم شیلاتی کشور به‌ویژه در زمینه صید و صیادی است.

عکس اصلی خبر

وی با بیان اینکه ظرفیت‌ها و توانایی‌های موجود در شهرستان‌های این استان می‌تواند موجب توسعه بیش از پیش استان، کشور و منطقه شود گفت: خوشبختانه هرمزگان به ویژه جزیره کیش در صید با قلاب و صید بدون تور گام‌های محکم و خوبی برداشته است که امید است شاهد توسعه این روش صید در کل آب‌های جنوب کشور باشیم .

معاونت صید و بنادر ماهیگیری شیلات ایران تصریح کرد: شیلات استان با 22 بندر صیادی و صید افزون بر 240 هزار تن انواع آبزی، 30 درصد بنادر صیادی و 36 درصد صید انواع آبزیان کشور را به خود اختصاص داده است که این آمار نشان از جایگاه صیادی هرمزگان در کشور دارد .

به گزارش تسنیم جشن صیادی کیش با حضور معاون صید و بنادر ماهیگیری شیلات ایران، مدیرکل شیلات هرمزگان، مدیرعامل منطقه آزاد کیش و جمعی از بهره‌برداران شیلاتی، مسئولان و مردم برگزار شد .


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اقتصادی
شماره روزنامه: 2936
تاریخ :1396/11/19 ساعت 08:59:59
تعداد بازدید: 96
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی