گروه: اجتماعی
شماره روزنامه:3004
تاریخ :1397/04/13 ساعت 08:56:19
تعداد بازدید: 31
دو کاپیتان فعال بندر شهید رجایی در فهرست دریانوردان نمونه کشوری سال 97
email pdf word plus minus reset color
معاون امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان گفت: دو فرمانده کشتی فعال در بندر شهید رجایی استان هرمزگان در فهرست دریانوردان نمونه سال 97 کشور مورد تقدیر قرار گرفتند.

عکس اصلی خبر

به گزارش واحد اطلاعات و اخبار روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان، "اسماعیل مکی زاده" در این رابطه اظهار داشت: کاپیتان بابک والافر (فرمانده نامحدود کشتی) به خاطر نجات جان دو دریانورد مضطر ایرانی در حوالی آّب های مسقط عمان مورد تقدیر قرار گفت و از او به عنوان دریانورد فداکار سازمان بنادر و دریانوردی تجلیل بعمل آمد.

وی افزود: حرکت قهرمانانه این فرمانده کشتی اقیانوس پیمای "همگام" در آذرماه سال 96 در حالی انجام شد که دو صیاد اهل شهرستان جاسک به دلیل نداشتن امکانات ارتباطی در آب های مواج دریای عمان سرگردان شده بودند و هیچ کس از وضعیت آنها خبر نداشت.

به گفته معاون امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان، "محمد سیف زرگر" از راهنمایان ارشد کشتی در بندر شهید رجایی نیز به عنوان دیگر دریانورد هرمزگانی محسوب می شود که به دلیل خدماتش در بزرگترین بندر تجاری کشور از سوی مقامات کشوری مورد تقدیر قرار گرفت.مکی زاده یادآور شد: در مراسم گرامیداشت روز جهانی دریانورد که نهم تیرماه با حضور مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی و مدیران ارشد ارگان های دریایی در تهران برگزار شد، از 38 دریانورد نمونه کشور از جمله دو دریانورد فعال در بندر شهید رجایی تقدیر بعمل آمد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اجتماعی
شماره روزنامه: 3004
تاریخ :1397/04/13 ساعت 08:56:19
تعداد بازدید: 31
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی