گروه: حوادث
شماره روزنامه:3438
تاریخ :1399/04/26 ساعت 09:57:02
تعداد بازدید: 39
فرمانده مرزبانی استان هرمزگان خبر داد: کشف بیش از 145 کیلوگرم مواد مخدر توسط مرزبانان بوموسی
email pdf word plus minus reset color
فرمانده مرزبانی استان هرمزگان از کشف بیش از 145 کیلوگرم مواد مخدر و دستگیری 6 نفر از قاچاقچی مواد مخدر در شهرستان مرزی ساحلی بوموسی خبر داد.

عکس اصلی خبر

به گزارش ایلنا از بندرعباس، سردار حسین دهکی اظهار کرد: در راستای مبارزه بی امان با قاچاق مواد مخدر در دریا، مرزداران پایگاه دریایی بوموسی با انجام اقدامات اطلاعاتی مطلع شدند، تعدادی قاچاقچی قصد انتقال مواد مخدر از طریق دریا به ساحل را دارند.

وی افزود: مرزداران، پس از شناسایی مسیرهای تردد قاچاقچیان، با پشتیبانی اطلاعاتی و هدایت عملیاتی استان در یک اقدام بموقع شناورهای قاچاقچیان را متوقف کردند.

سردار دهکی با اشاره به توقیف 3 فروند شناور و دستگیری 6 قاچاقچی مواد مخدر تصریح کرد: مرزداران، در بازرسی از شناورهای توقیفی مقدار 147 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک را کشف کردند.

فرمانده مرزبانی استان هرمزگان خاطر نشان کرد: اشرار مسلح، قاچاقچیان بدانند که مرزداران استان هرمزگان با همکاری سایر نهادهای اطلاعاتی، امنیتی و با کمک مرزنشینان و ساحل نشینان غیور استان، با تمام وجود از مرزهای جمهوری اسلامی ایران حراست کرده و مقتدرانه با هرگونه تخلف و اقدامات غیرقانونی در مرز مقابله و برخورد می کنند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: حوادث
شماره روزنامه: 3438
تاریخ :1399/04/26 ساعت 09:57:02
تعداد بازدید: 39
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی