گروه: حوادث
شماره روزنامه:3410
تاریخ :1399/03/12 ساعت 09:57:41
تعداد بازدید: 47
احضار عاملان انتشار تصاویر آتلیه ای زوج های جوان در هرمزگان
email pdf word plus minus reset color
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان هرمزگان از شناسایی و احضار ۵ عامل منتشر کننده تصاویر آتلیه ای زوج های جوان در اینستاگرام خبر داد.

عکس اصلی خبر

سرهنگ سعید شفیعی گفت: در پی انتشار کلیپ و عکس های عاشقانه از زوج های جوان با هدف تبلیغ در فضای مجازی در یکی از شهرستان های استان ، موضوع به صورت ویژه در دستورکار کارشناسان پلیس فتا استان قرار گرفت. وی افزود: با اقدامات فنی و عملیاتی کارشناسان پلیس فتا مشخص شد ادمین های صفحه ها در اینستاگرام از کارکنان یک آتلیه می باشد که با هویت های جعلی اقدام به انتشار تصاویر و کلیپ های مغایر شئونات اجتماعی برای تبلیغ آتلیه خود و جذب مشتری می نمایند.
    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان هرمزگان اظهار کرد: با توجه به حساسیت موضوع ضمن هماهنگی با مقام قضایی متهمان و صاحب آتلیه شناسایی و به پلیس فتا احضار و صفحه های اینستاگرامی انان حذف ودر این رابطه پرونده تشکیل و جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی ارسال شد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: حوادث
شماره روزنامه: 3410
تاریخ :1399/03/12 ساعت 09:57:41
تعداد بازدید: 47
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی