گروه: سیاسی
شماره روزنامه:2995
تاریخ :1397/03/23 ساعت 09:24:27
تعداد بازدید: 177
اکرمی در ستاد ساماندهی امور جوانان استان: مسابقات جام جهانی در سینماها و بوستان هاي هرمزگان پخش شود
email pdf word plus minus reset color
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: باید مطابق با نیاز و علایق جوانان برنامه های مختلف کاربردی برای اوقات فراغت آنها تدوين کرد.

عکس اصلی خبر

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، بهروز اکرمی در نشست ستاد ساماندهی امور جوانان استان هرمزگان با بیان اینکه با خلاقیت می توان برنامه های کاربردی و مناسبی برای اوقات فراغت جوانان در استان تدوين کرد، اظهار داشت: برای هر برنامه ای به ویژه در خصوص اوقات فراغت جوانان نباید منتظر ایجاد ظرفیت های جدید ماند و زمان را از دست داد بلکه با بهره گیری از امکانات موجود می توان زمینه فعالیت جوانان در عرصه های مختلف را فراهم کرد.

وی خاطرنشان کرد: دانشگاه های استان می توانند در تابستان فراخوانی مبنی بر آشنایی دانشجویان با رشته مربوطه خود در بازار کار اعلام کنند و زمینه را برای آشنایی هرچه بیشتر دانشجو با رشته خود را فراهم سازند و برای نمونه دانشجویان صنعتی به صنایع استان معرفی و زمینه فعالیت یک ماه آنها برای آشنایی بیشتر در حوزه خود فراهم شود.

اکرمی اضافه کرد: این مدل برنامه را تمامی دانشگاه های استان مي توانند برای دانشجویان خود داشته باشند و این امر می تواند علاوه بر غني سازي اوقات فراغت جوانان موجب شناخته بیشتر آنها با رشته مربوطه خود شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان افزود: باید جوانان و نوجوان را با مقوله کار برای افزایش عزت نفس در آنها آشنا و به همین منظور می توان زمینه طرح استاد شاگردی را فراهم کرد زیرا این کار تغییر فرهنگ کار برای نسل آینده را به دنبال خواهد داشت و افراد تنها به پشت میز نشینی و کار اداری فکر نمی کنند. وی با اشاره به بر نزدیک بودن مسابقات جام جهانی فوتبال، گفت: به منظور پخش بازی های این مسابقات در بوستان هاي ساحلی و سینماهاي استان اقدامات لازم انجام گیرد تا فضایی با نشاط و مفرح برای جوانان ایجاد شود.

اکرمی به برگزاری طرح گفتگوي ملی جوانان در استان اشاره و بیان داشت: برگزاری این گونه برنامه ها برای جوانان موجب رشد و تقویت اعتماد به نفس در آنها می شود و فرصتی برای بیان مشکلات به آنها خواهد بود و بهتر است این جلسات با حضور کارشناسان و مدیرانی که مورد نیاز جامعه هدف هستند، تشکیل شود.

وی با بیان اینکه در سال های گذشته اقدامات خوبی در حوزه اوقات فراغت جوانان صورت گرفته است، اظهار داشت: اقدامات خوبی در این خصوص گرفته اما باید این اقدامات هر ساله در حال رشد باشد و توسعه یابد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 2995
تاریخ :1397/03/23 ساعت 09:24:27
تعداد بازدید: 177
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی