گروه: ورزشی
شماره روزنامه:2952
تاریخ :1396/12/16 ساعت 09:25:59
تعداد بازدید: 219
استان هرمزگان در ميزبانى بى نظير است
email pdf word plus minus reset color
رئيس سبك چاءچوان ووشو كشور در خصوص ميزبانى بى نقس هرمزگان در رقابت هاى كشورى چاءچوان ووشو گفت: هرمزگان در ميزبانى بى نظير است چراكه هيأت ووشو اين استان فراتر از يك هيأت عمل مى كند.

عکس اصلی خبر

شهنازخوش – خبرنگار و دبیر سرویس ورزش

مراد يوسفى با اشاره به برگزارى خوب رقابت هاى ووشو سبك چاءچوان به ميزبانى بندرعباس گفت: هرمزگان هميشه ثابت كرده است كه در ميزبانى مسابقات فوق العاده عمل مى كند كه اين موضوع نشان از تشكيلات منسجم هيأت ووشو اين استان است.

وى ضمن تقدير از مجموعه اداره كل ورزش و جوانان هرمزگان، سازمان فرهنگى ، ورزشى شهردارى بندرعباس ، صداوسيماى مركز خليج فارس و اصحاب رسانه در خصوص همكارى و تعامل مناسب با ووشوى هرمزگان افزود: هرمزگان در ميزبانى بى نظير است چراكه هيأت ووشو اين استان فراتر از يك هيأت عمل مى كند و اين عملكرد خوب به تنهايى حاصل نمى شود مگر با همكارى و تعامل سازنده ديگر دستگاه ها با هيأت ووشو استان كه اين موضوع به عينه قابل رؤيت است.

رئيس سبك چاءچوان ووشو كشور در ادامه به رقابت هاى كشورى چاءچوان ووشو در بندرعباس اشاره كرد و اظهار داشت: شانزدهمين دوره رقابت هاى قهرمانى كشور سبك چاءچوان ووشو (آقايان) از نهم لغايت يازدهم اسفندماه جارى به ميزبانى شهر بندرعباس برگزار شد كه اين مسابقات با قهرمانى تيم ووشو حددريا هرمزگان به پايان رسيد و خوزستان و فارس بترتيب دوم و سوم شدند.

يوسفى در ادامه افزود : اين رقابت ها از چهارشنبه نهم اسفندماه جارى با ورود تيم ها آغاز و در روزهاى پنجشنبه و جمعه ١٠ و ١١ اسفند در محل خانه ووشو هرمزگان برگزار شد.

وى گفت : اين مسابقات با حضور ٢٥٠ ووشوكار از ١٥ استان كشور در دو بخش تالو و ساندا به مدت سه روز در بندرعباس برگزار شد و ٣٠ داور از سراسر كشور اين دوره از رقابت ها را قضاوت كردند.

رئيس سبك چاءچوان ووشو كشور گفت : مهمترين نكات مثبت اين مسابقات استقبال چشمگير مردم و ورزش دوستان از اين رقابت ها بود كه ميزبانى خوب هرمزگان را تكميل كرد و مسوولان ووشو را نيز به وجد آورده بود كه بايد گفت ووشوى هرمزگان داراى دو نعمت بزرگ است كه ابتدا مى توان از همين تماشاگران و مردم ورزشدوست بندرعباس نام برد و دوم نيز امكانات بى نظير در خانه ووشوى اين استان است.

یوسفی تصريح كرد: پخش زنده اين رقابت ها از سيماى مركز خليج فارس يكى از مهمترين بخش هاى اين مسابقات بود و تمامى بازى هاى فينال بصورت زنده و مستقيم از شبكه خليج فارس پخش شد و ووشوكاران كشور نيز براى نخستين بار شاهد پخش يك رقابت سبكى در ووشو شدند و اين امكان ايجاد شد كه مسابقات كشورى چاءچوان در كل كشور ديده شود.

او در پايان از همه كسانى كه در امر برگزارى رقابت هاى كشورى چاءچوان ووشو تلاش كردند تشكر و قدردانى كرد و  بیان داشت : سال آينده رقابت هاى چاءچوان ووشو قهرمانى كشور در دو بخش بانوان و آقایان را در بندرعباس برگزار خواهیم كرد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 2952
تاریخ :1396/12/16 ساعت 09:25:59
تعداد بازدید: 219
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی