گروه: سیاسی
شماره روزنامه:2939
تاریخ :1396/11/24 ساعت 08:03:38
تعداد بازدید: 93
امام جمعه هشتبندی: تقسیم سرانه های آموزشی، فرهنگی و ورزشی در میناب ناعادلانه است
email pdf word plus minus reset color
امام جمعه شهر هشتبندی گفت: در تقسیم سرانه واعتبارات درحوزه های فرهنگی،آموزشی ،ورزشی،ودینی ومذهبی تناقض وجود دارد واین گونه تقسیم اعتبارات در شهرستان میناب ناعادلانه است

عکس اصلی خبر

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمد بارانی در دیدار مسئولان شهرستان و شورای اداری ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر بیان داشت: جای بسی تقدیر وتشکر وجود دارد وقتی مشاهده می شود که مدیران دستگاههای اداری در میناب با داشتن روحیه انقلابی وجهادی برای انجام خدمت به مردم با وجود همه کاستی ها، تلاش بی  وقفه دارند وخدمت به مردم را سرلوحه کارخود قرار می دهند .

بارانی بیان داشت: بسیاری از اقدامات مدیران نه در گزارش ها دیده می شود ونه در جایی نوشته شده است که این امر وجود همان روحیه انقلابی وجهادی درخدمت رسانی به مردم است .

امام جمعه بخش توکهور وشهر هشتبندی عنوان داشت: اگر مدیران پر تلاش درکنار انجام خدمت خود اقدامات دستگاهای مرتبط خود را در معرض دید عموم ویارسانه ها بگذارند میتوان بهتر پی برد که چه تلاش هایی صورت گرفته اما درغیر اینصورت با این گونه روش کاری آنها ضعف دستگاه خود را بیشتر نمایان می کنند .

بارانی از عدم ارتباط برخی مدیران با رسانه ها گلایه کرد وعنوان داشت:در کنار خدمات دهی برخی از مسئولان ودستگاههای اداری جای گلایه وجود دارد که چرا برخی از مدیران از رسانه ها وخبرنگاران دوری می کنند ونمی خواهند بین یکدیگر ارتباط دوستانه برای بیان اقدامات خود برقرار کنند .

وی با اشاره به عدم حضور برخی از مسئولان واعضای شورای  اداریی در بخش برای رسیدگی مشکلات مردم گفت:تکریم ارباب رجوع برای همه روسای ادارات ضرورت دارد اما بهتر است که مدیران جهت مطلع شدن از مشکلات در حوزه کاری خود درمیان مردم در بخشها وروستاها حضور پیدا کنند. امام جمعه هشتبندی بیان داشت:امروزه دربخش تقسیم وتوزیع اعتبارات در حوزه های فرهنگی،ورزشی،آموزشی ودینی ومذهبی در شهرستان وبخش ها تبعیض وتقسیم نا عادلانه وجود دارد واز مسئولان امر در خواست می کنم که به این موضوع توجه بیشتری داشته باشند .


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 2939
تاریخ :1396/11/24 ساعت 08:03:38
تعداد بازدید: 93
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی