گروه: شهرستان
شماره روزنامه:2993
تاریخ :1397/03/21 ساعت 09:29:39
تعداد بازدید: 32
استعدادیابی 67 هکتار از اراضی ملی میناب
email pdf word plus minus reset color
خسرو بهرامی نژاد سرپرست اداره منابع طبیعی وآبخیزداری شهرستان میناب ازاستعدادیابی 67 هکتار از اراضی ملی این شهرستان در سه ماهه نخست سال جاری خبر داد.

عکس اصلی خبر

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی منابع طبیعی و آبخیزداری هرمزگان ؛ بهرامی نژاد گفت: از مجموع 67 هکتار اراضی استعداد یابی شده در سه ماهه سال جاری میزان 7.7045  هکتار آن برای طرح های کشاورزی و 59.7252 هکتار از آن برای طرح های غیر کشاورزی (شیلات، صنعتی، تولیدی ، نظامی و....) می باشد.

وی افزود : با توجه به اینکه شهرستان میناب از قطب های کشاورزی ودامپروری استان می باشد و محصولات تولیدی زیادی در این منطقه تهیه می شود،لذا ایجاد صنایع و فعالیت های وابسته به این بخش ها امری ضروری به نظر می رسد در این راستا  بسیاری از افراد این شهرستان اقدام به فعالیت در زمینه طرح های وابسته به امور کشاورزی ودامپروری می نمایند بنابراین همه ساله شاهد درخواست های قابل توجه ای برای واگذاری اراضی در این شهرستان هستیم از جمله طرح هایی که بیشتر مورد نیاز می باشد احداث سردخانه و صنایع تولیدی برای نگهداری و فراوری محصولات کشاورزی است. همچنین به دلیل  مجاورت به دریا ،صنایع و فعالیتهای وابسته به شیلات نیز در این منطقه بسیار فعال می باشد و مواردی از قبیل پرورش آبزیان رونق چشمگیری در این منطقه دارد.

بهرامی نژاد ابراز امیدواری کرد، با توجه به اینکه شهرستان میناب پتانسیل های اقتصادی و تولیدی مناسبی دارد می توان با اقدامات کارشناسانه و اصولی بستر مناسبی جهت جذب سرمایه گذار و سرمایه گذاری در این فعالیتها را فراهم نمود.

 


up email pdf word plus minus reset color
گروه: شهرستان
شماره روزنامه: 2993
تاریخ :1397/03/21 ساعت 09:29:39
تعداد بازدید: 32
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی