گروه: ورزشی
شماره روزنامه:3482
تاریخ :1399/06/26 ساعت 10:35:23
تعداد بازدید: 165
هیچگاه نیمه خالی لیوان را نمی بینیم با مجموعه صدا و سیما در بحث‌ پوشش خبر و برنامه های رادیو تعامل خوبی داریم
email pdf word plus minus reset color
مدیرعامل باشگاه آیندگان هرمزگان گفت: مطلبی که از سوی یکی از رسانه های استان به چاپ رسیده و همچنین در فضای مجازی انتشار یافته در خصوص عدم پخش تلویزیونی مسابقات لیگ دسته دوم به آگاهی همه علاقمندان به رشته ورزشی برسانم که باشگاه آیندگان هرمزگان تصمیم بر پخش مستقیم تمامی بازی های تیم فوتسال در لیگ دسته دوم به میزبانی بندرعباس گرفته بود که این موضوع پس از نشست سرپرست و سرمربی تیم فوتسال با قائم مقام صداوسیما مورد بررسی قرار گرفت.

عکس اصلی خبر

گروه ورزش

به گزارش روابط عمومی باشگاه آیندگان هرمزگان ؛ او گفت : صدا و سیما مرکز خلیج فارس دلایلی را برای پخش این رقابت ها عنوان کرد که این مسابقات با توجه به این که در سطح لیگ دسته دوم کشور برگزار می شود مجوز برای پخش تمامی رقابت ها را ندارد .

مدیرعامل باشگاه آیندگان هرمزگان عنوان کرد: برای این که بتوانیم این مسابقات را برای هوادارن فوتسال هرمزگان پخش کنیم مبلغ پیشنهادی از سوی این باشگاه به صدا و سیما ارائه شد که باز هم مدیران صدا و سیما عنوان کردند مجوز برای پخش رقابت ها در این سطح را ندارند .

رضایی اشاره داشت : انصافاً باید گفت که مدیرکل صدا و سیما مرکز خلیج فارس از طرف خود قول پخش دیدارپایانی این مرحله را بدلیل مردمی بودن این مجموعه دادند که در دست بررسی برای پخش است.او عنوان کرد : ما از مجموعه صداوسیما سیما گلایه مند نیستم اما در موضوع پخش مستقیم انتظار داشتیم اگه چارچوب قانونی برای پخش وجود دارد بتوانند اینکار را انجام دهند .

مدیرعامل باشگاه آیندگان هرمزگان گفت : قطعاً هر کاری از طرف مجموعه آیندگان هرمزگان انجام می شود صادقانه با هواداران خود در میان خواهیم گذشت و موضوع پخش بازی‌ها به تصمیم مدیران صدا و سیما بر می‌گردد  اما ما تا کنون تعامل خوبی در بحث پوشش رسانه ای « گزارش های خبری » و برنامه های رادیویی داشته ایم .

مدیرعامل باشگاه آیندگان هرمزگان در پایان عنوان کرد : همیشه با نگاه مثبت به جلو قدم برداشته ایم و اگر هم انتظاری از دستگاهی داریم بیشتر جنبه حمایت و معرفی استعدادهای ورزش هرمزگان است.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 3482
تاریخ :1399/06/26 ساعت 10:35:23
تعداد بازدید: 165
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی