گروه: اقتصادی
شماره روزنامه:2977
تاریخ :1397/02/25 ساعت 09:26:41
تعداد بازدید: 69
توجه به توسعه متوازن و ظرفیت های شهرستانی از راهبردها است
email pdf word plus minus reset color
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان توجه به توسعه متوازن استان و ظرفیت های شهرستانی را از راهبردهای اصلی معاونت اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان اعلام کرد.

عکس اصلی خبر

ایرج حیدری در آئین تکریم و معارفه معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان، عنوان کرد: قدردان اعتماد دکتر همتی استاندار هرمزگان هستم و امیدوارم بتوانم  سیاست های دولت و شخص استاندار معزز را در هرمزگان تحقق بخشم و بر اساس راهبرد تعیین شده در حوزه اقتصادی و منابع و با استفاده از همگرایی، تلاش و حرکت نمایم. وی مسئولیت را وظیفه ای مهم و فرصتی برای خدمت به مردم و شکرگزاری خداوند دانست و افزود: باید همه ما در زمان مدیریت خود خدمت به مردم را یک اصل و اولویت برای خود بدانیم. معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان با بیان اینکه مدیران باید در راستای تحقق اهداف و برنامه های دولت پیش بروند، اظهار داشت: مدیران یک مجموعه با همدلی و همسویی می توانند تاثیرات مثبت و رو به رشدی در مجموعه خود داشته باشند. حیدری اضافه کرد: مدیر باید در مسیری حرکت کند که دولت و نظام تعریف می کند و حرکت در این مسیر موجب ارتقاء و پیشرفت مجموعه می شود. وی گفت: از همین ابتدای کار از مدیران زیر مجموعه  می خواهم ضمن کار جهادی، در چارچوب قانون و طبق شرح وظایف خود عمل کنند و در همین چارچوب پاسخگو باشند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان در خاتمه ضمن تشکر و قدردانی از تلاشهای علی رئوفی در دوران مسئولیت خود، بیان داشت: توجه به توسعه متوازن استان از شرق تا غرب، توجه به ظرفیت های شهرستانی، استفاده از دیدگاه صاحبنظران و نخبگان از راهبردهای اصلی معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان است.

در پایان این مراسم از زحمات علی رئوفی معاون سابق هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان قدردانی و  دکتر ایرج حیدری به عنوان معاون جدید هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان معرفی شد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اقتصادی
شماره روزنامه: 2977
تاریخ :1397/02/25 ساعت 09:26:41
تعداد بازدید: 69
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی