گروه: اقتصادی
شماره روزنامه:2936
تاریخ :1396/11/19 ساعت 08:59:11
تعداد بازدید: 97
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای هرمزگان: کلنگ ساماندهی و کنترل سیلاب مسیل های سد بردول به زمین زده شد
email pdf word plus minus reset color
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای هرمزگان گفت: همزمان با دهه فجر کلنگ ساماندهی و کنترل سیلاب مسیل های سد بردول به زمین زده شد.

عکس اصلی خبر

به گزارش خبرگزاری مهر، به نقل از شرکت آب منطقه ای هرمزگان، هوشنگ ملایی عنوان کرد: همزمان با چهلمین سال طلوع فجر پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران کلنگ ساماندهی و کنترل سیلاب مسیل های پارسیان در محدوده پایاب سد بردول باحضور فرماندار پارسیان، امام جمعه اهل سنت شهر، معاونت طرح وتوسعه شرکت آب منطقه ای، شهردار و شورای اسلامی شهر و باحضور مردم و مسئولان و کارشناسان به زمین زده شد .

ملایی گفت: مایه خرسندی ماست که امروزه توانسته ایم با تعامل خوب و سازنده به یکی از دغدغه های همیشگی و دیرینه ی مردم این شهرستان خاتمه بدهیم تا پس از آن کشاورزان و شهروندان در آسایش و امنیت به زندگی وخودفعالیت ادامه دهند ، مسلما این امر جز در سایه خدمت و تعامل و همراهی همه دستگاه ها نبوده، همچنان که امروزه شاهد توسعه ی و پیشرفت و بالندگی روز افزون هرمزگان هستیم .

وی افزود: به شکرانه اللهی و توفیقات او و همکاری همه جانبه فرماندار و ستاد حوادث غیر مترقبه ی استانداری و وزارت نیرو و دیگر متولیان امر درآینده نه چندان دور شاهد خاتمه دادن یکی از دغدغه های اساسی مردم عزیز پارسیان خواهیم بود .

وی حجم کار و عملیات تقریبی را بیش از ١١میلیارد تومان پیش بینی کردند .

و در پایان مراسم فرماندار پارسیان محمد رادمهر در آیین کلنگ زنی از پیگیری های همه متولیان و کسانی که همکاری و همدلی نموده اند که این طرح عظیم فاز کار عملی و محقق شود تقدیر و تشکر کرد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اقتصادی
شماره روزنامه: 2936
تاریخ :1396/11/19 ساعت 08:59:11
تعداد بازدید: 97
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی