گروه: شهرستان
شماره روزنامه:3400
تاریخ :1399/02/27 ساعت 15:29:00
تعداد بازدید: 449
فرماندار جاسک : برای مبارزه با ملخ درجاسک نیاز به تجهیزات استانی دارد
email pdf word plus minus reset color
جلسه ستاد پیشگیری ،هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران با دستور کار مبارزه با ملخ بصورت ویدئو کنفرانس به ریاست مهندس مدرس معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار هرمزگان .

عکس اصلی خبر

به گزارش خبرنگار ما ازبندر جاسک؛ محمد رادمهر فرماندار جاسک گفت: برای مبارزه در شهرستان جاسک با توجه به هجوم گسترده دسته جات ملخ ها نیاز به همکاری در سطح استانی می باشد .

رادمهرافزود : ریزش  آفت ملخ ها در جاسک در سه مرحله ،آبانماه ۹۸، دیماه ۹۸ و فروردین ۹۹ در جاسک رخ داده که علاوه بر تلاش های جهاد کشاورزی ،دهیاران شوراها و کشاورزان کافی نبوده است .

وی تاکید داشت : وجود بیش از ۲۲۰کیلومتر مرز آبی و سواحلی جاسک و همجواری با استان سیستان و بلوچستان و ریزش از سمت دریای عمان و بازگشت ملخ ها از کشور پاکستان علاوه بر دفع این آفت در دیماه ۹۸ و همچنین مستعد بودن نوع خاک شهرستان و تکثیر بیش از حد ، در حال حاضر ملخ ها بصورت میلیونی از مراتع گذشته و به منازل روستایی هجوم آورده است که اگر از طریق استانی برای مبارزه حمایتی صورت نگیرد در بحث افزایش امکانات مبارزه ،برای دیگر شهرستان و امنیت غذایی استان تهدیدی ایجاد می شود .


up email pdf word plus minus reset color
گروه: شهرستان
شماره روزنامه: 3400
تاریخ :1399/02/27 ساعت 15:29:00
تعداد بازدید: 449
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی