گروه: حوادث
شماره روزنامه:2905
تاریخ :1396/10/03 ساعت 09:18:27
تعداد بازدید: 61
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان: ۲ کودک بندرعباسی بر اثر مصرف قرص برنج جان باختند
email pdf word plus minus reset color
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: ۲ کودک هشت ماهه و سه ساله بندرعباسی بر اثر مسمومیت قرص برنج جان باختند.

عکس اصلی خبر

به گزارش  روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان، فاطمه نوروزیان گفت: این ۲ کودک اعضای یک خانواده و خواهر و برادر بودند که پس از مسمومیت شدید ناشی از مصرف قرص برنج به بیمارستان کودکان منتقل شدند.

نوروزیان افزود: نوزاد هشت‌ماهه که پسر بود پیش از رسیدن به بیمارستان جان باخت و دختر سه‌ساله نیز پس از چهار ساعت بستری در بخش مراقبت‌های ویژه درگذشت. وی گفت: والدین این ۲ کودک ابتدا به تصور اینکه بر اثر مصرف ماست دچار مسمومیت شده‌اند به پزشکان گفتند مسمومیت ناشی از مصرف ماست است که با توجه به حال عمومی بیماران و آزمایش‌ها مشخص شد مسمومیت بر اثر مصرف برنج آلوده به قرص برنج بوده است. مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان افزود: قرار دادن قرص برنج در کیسه برنج بسیار خطرناک است و در موقع پخت باعث مسمومیت و مرگ می‌شود.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: حوادث
شماره روزنامه: 2905
تاریخ :1396/10/03 ساعت 09:18:27
تعداد بازدید: 61
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی