گروه: فرهنگ و ادب
شماره روزنامه:3056
تاریخ :1397/07/10 ساعت 08:53:14
تعداد بازدید: 52
«تئاتر براي همه» تنها در سطح يک شعار مانده است
email pdf word plus minus reset color
کارگردان نمايش «منسوخ» گفت: تئاتر هنري به شمار مي رود که نياز به جذب مخاطب دارد و شعار «تئاتر براي همه» تنها در سطح يک شعار مانده است و عملي نشده است.

عکس اصلی خبر

کوروش سلماني دهبارز در گفتوگو با ايسنا، بيان کرد: نويسندگي نمايش «منسوخ» در بهمن سال 96 به پايان رسيد و از خرداد امسال تمرينات براي اجراي اين نمايش را آغاز کرديم.

وي با بيان اينکه اين نمايش در 4 اپيزود است، افزود: اين نمايش به غير از فضاي دوم، يک فضاي رئاليستي دارد و سه اپيزود ديگر نمايش رئال است و به دغدغههاي اجتماعي، سياسي، اقتصادي و ... مردم در قالب کمدي ميپردازد. اين کارگردان تصريح کرد: در اين نمايش سعي شده است غم و شادي وجود داشته باشد و در پلاني که يک خودرو پيکان است و آن را به تعابير مختلف ميتوان تعريف کرد به اجرا گذاشته ميشود.

سلماني دهبارز ابراز کرد: اين نمايش 4 مدل جنگ را نيز به نمايش ميکشد و در تمام اپيزودهاي نمايش ميتوان پيوستگيها و ارتباطات نمايش را از ابتدا شاهد بود. وي اضافه کرد: تا کنون طي اين چند روز نتوانستهايم تبليغات خوبي را براي جذب مخاطب صورت دهيم و با همين وجود مخاطباني که براي اين نمايش حضور يافتهاند را راضي ديدهام و بازخورد آن را نيز در فضاي مجازي ديدهايم. اين کارگردان نمايش خاطرنشان کرد: تبليغات يکي از عناصر خاص است و تئاتر هنري به شمار مي رود که نياز به جذب مخاطب دارد و شعار «تئاتر براي همه» تنها در سطح يک شعار مانده است و عملي نشده است. در اين تئاتر فريده سلماني نصرالهي، سعيد حسنزاده، مهديس مكراني، دريا شريفي، مهتاب مكراني، سلمه رضايي، آرمين خودستان، توفيق كنگي و كوروش سلماني دهبارز ايفاى نقش ميکنند.

مهسا بلارک و غزاله بختياري (عکاسان)، عقيل پور عبدالله (هماهنگي تداركات و مدير صحنه)، رضا آزاد دريايي (انتخاب موسيقي)، يونس دهقاني (طراح پوستر)، حميد الهياري (طراح نور)، دانيال رنجبري (تيزر و فيلم)، آرش رحمانيان (طراح گريم) هنرمندانى هستند كه اين اثر را همراهى ميکنند.

«منسوخ» که از 5 مهرماه در پلاتو آفتاب بندرعباس روي صحنه رفته است تا 14 مهرماه هر شب ساعت 20 اکران ميشود.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: فرهنگ و ادب
شماره روزنامه: 3056
تاریخ :1397/07/10 ساعت 08:53:14
تعداد بازدید: 52
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی