گروه: حوادث
شماره روزنامه:2908
تاریخ :1396/10/06 ساعت 08:12:02
تعداد بازدید: 70
دستگیری و انهدام یک باند جعل مدارک هویتی و تردد اتباع خارجی در هرمزگان
email pdf word plus minus reset color
رئيس پليس امنيت عمومي استان از دستگیری و انهدام یک باند جعل مدارک هویتی و تردد اتباع خارجی خبر داد.

عکس اصلی خبر

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، سرهنگ علی اصغر عبادی نیک  در جمع خبرنگاران گفت: در پی دریافت خبری مبني بر ورود غیر مجاز تعدادي از اتباع کشورهای مجاور و تردد در سطح استان با استفاده از مدارک و هویت جعلی ایرانی، پیگیری موضوع بصورت ویژه در دستور کار مأموران قرار گرفت. وی افزود: مأموران با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی موفق به شناسایی اعضا و مخفیگاه عاملین طراحی و چاپ مدارک جعلی شده که با هماهنگی مقام قضایی، در یک عملیات غافلگیرانه و ضربتی سرباند و تعداد 14 تبعه خارجی که با در دست داشتن کارت ملی جعلی خود را تبعه ایرانی و بلوچ معرفی می کردند دستگیر شدند.

سرهنگ عبادی نیک با اشاره به اینکه از این باند تعداد 8 فقره کارت ملی جعلی کشف شد، تصریح کرد: تحقیقات جهت شناسایی دیگر اعضای احتمالی این باند ادامه دارد. رئيس پليس امنيت عمومي استان در پایان با تاکید بر جدیت و قاطعیت پلیس در دستگیری اتباع بیگانه غیر مجاز، از همکاری و مشارکت خوب شهروندان با پلیس در اجرای طرح های انتظامی قدردانی کرد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: حوادث
شماره روزنامه: 2908
تاریخ :1396/10/06 ساعت 08:12:02
تعداد بازدید: 70
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی