گروه: اجتماعی
شماره روزنامه:3003
تاریخ :1397/04/11 ساعت 09:41:18
تعداد بازدید: 43
مشاورين استاندار راهكارهاي مفيد و سازنده براي افزايش رضايتمندي مردم و تحقق اهداف ارائه دهند
email pdf word plus minus reset color
مشاور عالي استاندار هرمزگان خواستار ارائه راهكارهاي مفيد و سازنده براي افزايش رضايتمندي در جامعه و تحقق اهداف و برنامه ها از سوي مشاورين استاندار شد.

عکس اصلی خبر

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، محمدباقر كشفي در نشست شوراي مشاورين استانداری هرمزگان با بيان اينكه استاندار يك فرصت و ظرفيت بزرگ براي استان است، عنوان كرد: مشاورين استاندار طرح، برنامه و ايده هاي خود براي بهره مندي از اين فرصت مهم را ارائه دهند.

وي ادامه داد: مشاورين بخشي از نخبگان و خبرگان اجرايي محسوب مي شوند كه بايد با توجه به تجارب، سوابق، ارتباطات، آزادي ذهن، حضور در متن جامعه و روبرو بودن با واقعيت هاي روز جامعه نسبت به تهيه مواد و خوراك فكري و محتوايي در حوزه ها و موضوعات مختلف و مورد نياز براي استاندار اقدام و عمل نمايند.

مشاور عالي و رئيس گروه مشاورين استاندار هرمزگان وظيفه و مسئوليت مشاورين را كمك به استاندار جهت تصميم گيري درست دانست و افزود: مشاورين بايد در راستاي تحقق اهداف، تعيين اولويت ها و انتقال صحيح اطلاعات و واقعيت هاي ميداني جامعه به استاندار كمك كنند.

كشفي خواستار اهتمام بيشتر مشاورين در راستاي ايجاد احساس رضايتمندي، اميد و اعتماد در جامعه شد و بيان داشت: مشاورين با رصد تمامي موضوعات جاري در جامعه، پيشنهادات مفيد و سازنده براي رفع مشكلات و افزايش رضايتمندي، به استاندار ارائه دهند.

وي با بيان اينكه مشاورين بازوي تواناي استاندار در پيشبرد كارها هستند، خاطرنشان كرد: تمهيدات و اقدامات لازم در راستاي تشكيل اتاق فكر استانداري هرمزگان انجام شود.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اجتماعی
شماره روزنامه: 3003
تاریخ :1397/04/11 ساعت 09:41:18
تعداد بازدید: 43
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی