گروه: سیاسی
شماره روزنامه:2937
تاریخ :1396/11/21 ساعت 08:05:35
تعداد بازدید: 128
وزیر کشور: اعتراف دنیا به دستاوردهای ایران بزرگترین پیروزی برای نظام و مردم است
email pdf word plus minus reset color
قشم - ایرنا - وزیر کشور گفت: در 40 سال گذشته کشورهای مختلف جهان بارها به استقلال و استقامت ایران اشاره کرده اند و اعتراف قدرت های بزرگ جهان به دستاوردها و تاثیرگذاری ایران در حوزه های مختلف بزرگترین پیروزی برای نظام و مردم است.

عکس اصلی خبر

به گزارش ایرنا، عبدالرضا رحمانی فضلی در جریان سفر به جزیره هرمز و در جمع مردم این جزیره افزود: امروز جایگاه ایران در معادلات منطقه ای و بین المللی قابل چشم پوشی نیست و دنیا پیشرفت خیره کننده ایران را پذیرفته است .

وی ادامه داد: در کنار تمام دستاوردها، پیشرفت علمی ایران نیز توجه دنیا را به خود جلب کرده است که تمام این دستاوردها مدیون مردم، آغاز حرکت انقلابی امام راحل و تداوم آن توسط مقام معظم رهبری است .

رحمانی فضلی اضافه کرد: شکرگزاری در برابر این دِین از راه خدمت به مردم و حل مشکلات آنان محقق می شود که این امر در مقطع کنونی و تمرکز دشمنان برای سوء استفاده از مشکلات معیشتی و اقتصادی اهمیت بیشتری دارد .

وی با اشاره به شرایط هرمزگان اظهار داشت: این استان از نظر شاخص های توسعه یافتگی هیچ کمبودی ندارد و شرایط آب و هوایی مطلوب، برخورداری از ساحل پهناور، منابع و ارتباطات دریایی از مزیت های تسهیل کننده توسعه این استان است .

وزیر کشور دارا بودن نیروی انسانی متخصص و علاقمندی سرمایه گذاران به فعالیت در این استان را از دیگر امتیازهای هرمزگان معرفی کرد .

وی در پاسخ به درخواست های مطرح شده در جزیره هرمز برای ایجاد فرصت های اشتغال تاکید کرد: دولت برای ایجاد اشتغال در این منطقه هیچ محدودیتی قائل نیست و حاضر است برای کارآفرینی تسهیلات اختصاص دهد .

رحمانی فضلی از فعالیت های حوزه شیلاتی، گردشگری، تجارت و مشاغل کوچک به عنوان بسترهای مناسب اشتغال در این جزیره نام برد. وزیر کشور اظهار امیدواری کرد با توجه به علاقمندی و طرح های پیشنهادی استاندار هرمزگان و حمایت نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی خواسته های به حق مردم جزیره هرمز محقق شود .

وزیر کشور روز سه شنبه هفته جاری وارد بندرعباس شد و پس از ورود در آیین بهره برداری از چند طرح شهری شرکت کرد .

عبدالرضا رحمان فضلی روز چهارشنبه با سفر به غرب استان از جزایر غرب هرمزگان بازدید کرد .

بازدید از جزایر هرمز، لارک، قشم و هنگام از برنامه های سومین روز سفر وزیر کشور به هرمزگان اعلام شده است .

الحاق جزیره هرمز به بندرعباس مشکلات مردم این جزیره را حل می کند

رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی نیز گفت: جدایی جزیره هرمز از شهرستان قشم و الحاق آن به بندرعباس خواسته مردم این جزیره است که با تحقق آن بسیاری از مشکلات آنان رفع می شود .

به گزارش ایرنا، احمد مرادی در جریان سفر وزیر کشور به جزیره هرمز افزود: استقرار نمایندگی اداره های بندرعباس در جزیره هرمز موجب تسهیل خدمات رسانی به مردم می شود .

وی ادامه داد: تمام ساکنان جزیره هرمز از خانواده های ایثارگزان هستند اما از مشکلاتی نظیر بیکاری رنج می برند که این وضعیت زیبنده نظام جمهوری اسلامی نیست .

نماینده مردم بندرعباس، قشم،حاجی آباد، ابوموسی وبندرخمیر درمجلس ورای اسلامی همچنین خواستار تکمیل اسکله در حال احداث «نخل ناخدا» در بندرعباس شد وخاطرنشان کرد: این طرح 80 درصد پیشرفت دارد که در صورت تکمیل مسیر رفت و آمد مردم جزیره هرمز به مرکز استان را کوتاه تر می کند .

مرادی همچنین لایروبی کانال اسکله هرمز را برای ارتقاء بهداشت دیوار موج شکن از دیگر خواسته های مردم جزیره هرمز اعلام کرد .

وزیر کشور روز سه شنبه هفته جاری وارد بندرعباس شد و پس از ورود در آیین بهره برداری از چند طرح شهری شرکت کرد .

عبدالرضا رحمان فضلی روز چهارشنبه با سفر به غرب استان از جزایر غرب هرمزگان بازدید کرد .

بازدید از جزایر هرمز، لارک، قشم و هنگام از برنامه های سومین روز سفر وزیر کشور به هرمزگان است .

گردشگری دریایی و احداث بازارچه مرزی، نیاز اصلی مردم هرمز فرماندار قشم نیز گفت: توسعه گردشگری دریایی، هنری، زمین شناسی و تاریخی و همچنین ایجاد بازارچه های مرزی درراستای اشتغالزایی از مهمترین نیازهای هرمز است .

علیرضا نصری در جمع مردم هرمز و در حضور وزیر کشور بیان کرد: با تفاهم نامه ای که بین بنیاد برکت و استانداری هرمزگان منعقد شده، امیدوارم برکت این اعتبارات  برای مردم منطقه روز لفزون شود .

وی استفاده از انرژی های پاو بسترسازی برای توسعه و بهبود بخش بهداشت و درمان  را از دیگر نیازهای هرمز برشمرد .

فرماندار قشم، مردم هرمز را جزو انقلابیون و نگاهبانان میراث انقلاب دانست و افزود: در همه خانواده های هرمز، شهید، اسیر و ایثارگر وجود دارد و این افتخاری برای فرزندان تنگه هرمز و استان هرمزگان است .

وزیر کشور، استاندار هرمزگان، دو تن از نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسوولین محلی در این مراسم حضور داشتند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 2937
تاریخ :1396/11/21 ساعت 08:05:35
تعداد بازدید: 128
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی