گروه: ورزشی
شماره روزنامه:3060
تاریخ :1397/07/16 ساعت 08:42:10
تعداد بازدید: 59
پارس جنوبي بر سکوي قهرماني ايستاد
email pdf word plus minus reset color
تيم پارس جنوبي بوشهر توانست در مسابقات ليگ برتر فوتبال ساحلي ايران مقام قهرماني را به خود اختصاص دهد و تيم شهرداري بندرعباس هم به مقام چهارمي اکتفا نمود.

عکس اصلی خبر

از سري مسابقات هفته بيست و يکم و ماقبل فينال رقابت هاي ليگ برتر فوتبال ساحلي باشگاه هاي کشور تيم پارس جنوبي موفق شد در زمين فوتبال ساحلي دهکده گردشگري بوشهر با نتيجه 4 بر 2 شکست را به تيم فوتبال ساحلي بندر عباس تحميل کند.

با اين نتيجه و در فاصله يک هفته مانده به پايان  مسابقات ، تيم فوتبال ساحلي پارس جنوبي بوشهر قهرماني زود هنگام خود را با کسب 53 امتياز جشن گرفت ضمن اين که تيم شهرداري بندرعباس  نيز با 41 امتياز عنوان چهارمي خود را تثبيت کرد ضمن اين که

در جدول رده بندي تيم هاي آيفا اردکان و مقاومت گلساپوش يزد هر دو با کسب 47  امتياز دوم و سوم مي باشند از اين رو نتايج هفته پاياني تاثيري در جايگاه تيم هاي پارس جنوبي بوشهر و شهرداري بندرعباس نخواهد داشت و تنها جايگاه تيم هاي دوم وسوم جدول را مشخص خواهد کرد.

گفتني است  ، مسابقات ليگ برتر فوتبال ساحلي باشگاه هاي کشور با شرکت 12 تيم به صورت دوره اي و رفت و برگشت در حال برگزاري است ضمنا در فصل گذشته اين مسابقات تيم شهرداري بندرعباس در جايگاه هشتم جدول رده بندي قرار گرفت و تيم پارس جنوبي بوشهر نيز مقام قهرماني را از آن خود کرد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 3060
تاریخ :1397/07/16 ساعت 08:42:10
تعداد بازدید: 59
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی