گروه: اقتصادی
شماره روزنامه:3077
تاریخ :1397/08/13 ساعت 09:04:07
تعداد بازدید: 66
1800 فقره شناسنامه دريانوردي در هرمزگان صادر شد
email pdf word plus minus reset color
معاون امور دريايي اداره کل بنادر و دريانوردي استان هرمزگان از صدور حدود 1800 فقره شناسنامه دريانوردي در اين استان طي هفت ماهه سال جاري خبر داد.

عکس اصلی خبر

به گزارش دريافتي، «اسماعيل مکي زاده» ضمن اعلام اين خبر اظهار داشت: براساس الزامات کنوانسيون سازمان جهاني کار تمامي دريانوردان براي فعاليتهاي  حرفه اي خود ملزم به اخذ شناسنامه دريانوردي مي باشند از اين رو يکهزار و 798 فقره شناسنامه دريانوردي در هرمزگان صادر شده است.

وي افزود: از آغاز امسال تا ابتداي آبانماه جاري، يکهزار و 137 نفرآزمون دريانوردي به ثبت رسيده و اين آزمون هاي شايستگي در حوزه هاي فرماندهي، افسري عرشه و مهندسي و کاربري شناورهاي چوبي و فلزي بوده است.

مکي زاده با اعلام صدور سه هزار و 962 فقره گواهينامه دريانوردي طي نيمه نخست سال جاري، افزود: از اين تعداد، دو هزار و 613 فقره به گواهينامه هاي اصلي(گواهينامه تعيين سمت در شناور) اختصاص داشته و يکهزار و 349 فقره مربوط به گواهينامه هاي جانبي(آموزش هاي جنبي از جمله مباحث ايمني) است.

معاون امور دريايي اداره کل بنادر و دريانوردي استان هرمزگان در پايان گفت: از ابتداي سال جاري تاکنون، در مجموع پنج هزار و 760 فقره سند دريانوردي در اين استان صادر شده است.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اقتصادی
شماره روزنامه: 3077
تاریخ :1397/08/13 ساعت 09:04:07
تعداد بازدید: 66
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی