گروه: حوادث
شماره روزنامه:3441
تاریخ :1399/05/01 ساعت 09:07:58
تعداد بازدید: 35
کشف موادمخدر در عمق دو متری زمین
email pdf word plus minus reset color
رئیس کل دادگستری استان هرمزگان اعلام کرد: ۴۸۰ کیلوگرم موادمخدر مخدر جاسازی شده درعمق ۲ متری زمین در مناطق بیابانی بندر مقام شناسایی و کشف شد.

عکس اصلی خبر

علی صالحی اعلام کرد: با هماهنگی مقام قضایی و اقدام پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان بندرلنگه، ۴۸۰ کیلو گرم مواد مخدر از نوع حشیش که در مناطق بیابانی بندر مقام و درعمق ۲ متری زمین جاسازی شده بود، کشف و ضبط شد.صالحی تصریح کرد: قاچاقچیان و سوداگران مرگ از این محل به عنوان بار انداز مواد مخدر استفاده می کردند و مواد افیونی را به طرز ماهرانه‌ای در میان گل و لای جاسازی کرده بودند.وی یادآور شد: اقدامات قانونی جهت تعقیب عوامل اصلی و مجازات آنها همچنان ادامه دارد .

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان در پایان با هشدار به قاچاقچیان مواد مخدر خاطرنشان کرد: دستگاه قضایی با توسل به اقدامات پیشگیرانه و برخورد قاطع و بدون اغماض، در مسیر مبارزه بی‌امان با بلای خانمان‌سوز مواد مخدر از هیچ کوششی فروگذار نخواهد شد و در راستای عمل به وظایف قانونی عرصه را بر سوداگران مرگ تنگ خواهد کرد .


up email pdf word plus minus reset color
گروه: حوادث
شماره روزنامه: 3441
تاریخ :1399/05/01 ساعت 09:07:58
تعداد بازدید: 35
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی