گروه: فرهنگ و ادب
شماره روزنامه:2929
تاریخ :1396/11/09 ساعت 09:39:12
تعداد بازدید: 67
تحلیل و بررسی کتاب حوزه کودک در پانزدهمین نمایشگاه کتاب هرمزگان
email pdf word plus minus reset color
تحلیل و بررسی کتاب های حوزه کودک با حضور دکتر افشین اعلاء نویسنده و منتقد کتاب کودک در پانزدهمین نمایشگاه کتاب هرمزگان مورد تحلیل و بررسی قرار گرفت.

عکس اصلی خبر

به گزارش ستاد اطلاع رسانی پانزدهمین نمایشگاه کتاب هرمزگان، افشین اعلاء نویسنده و منتقد کتاب کودک در این نشست که در بخش جنبی نمایشگاه کتاب هرمزگان برگزار شد، عنوان کرد: در حوزه تالیف کتاب کودک با توجه به اقدام های مناسبی که افزایش انتشار کتاب را در پی داشته، فضای مناسبی ایجاد شده است و شاهد انتشار کتاب های با کیفیت بهتر در این حوزه هستیم.

وی ادامه داد: خانواده ها باید به مقوله کتابخوانی کودکان خود توجه بیشتری داشته و برای فرزندان خود کتاب تهیه کنند.

این نویسنده و منتقد کتاب کودک خواستار قرارگیری کتاب در سبد خرید خانوارها شد و افزود: برگزاری نمایشگاه های کتاب بستر مناسبی برای آشنایی خانواده ها و به خصوص کودکان با کتاب فراهم می کند.

اعلاء بیان داشت: کتاب های مناسبی در حوزه کودک در پانزدهمین نمایشگاه کتاب هرمزگان عرضه شده که خانواده ها می توانند از این فرصت برای تهیه کتاب های مناسب بهره ببرند.

وی با تاکید بر اینکه نویسندگان حوزه کودک باید کودک درون خود را فعال کنند، اظهار داشت: نویسندگی در حوزه کودک کار بسیار سختی است و نویسندگان در این حوزه باید خلاقیت داشته باشند و از لغات و اصطلاحات مناسب برای رده سنی کودکان استفاده کنند.

گفتنی است: پانزدهمین نمایشگاه سراسری کتاب هرمزگان از یکم بهمن ماه در محل دائمی نمایشگاه ها واقع در سه راه جهانبار بندرعباس آغاز و تا 7 بهمن همه روزه در دو نوبت صبح و عصر میزبان دوستداران فرهنگ کتاب و کتابخوانی است.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: فرهنگ و ادب
شماره روزنامه: 2929
تاریخ :1396/11/09 ساعت 09:39:12
تعداد بازدید: 67
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی