گروه: اجتماعی
شماره روزنامه:2958
تاریخ :1397/01/22 ساعت 07:55:14
تعداد بازدید: 31
رئیس پارک علم و فناوری هرمزگان: شرکت های دانش بنیانی که از ظرفیت هرمزگان بهره بگیرند حمایت ویژه می شوند
email pdf word plus minus reset color
رئیس پارک علم و فناوری هرمزگان از تلاش برای تقویت شرکت های دانش بنیانی که با استفاده از ظرفیت های موجود استان برای تولید فناوری استفاده می کنند، خبر داد.

عکس اصلی خبر

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری هرمزگان، دکتر علی فتی با اشاره به اینکه شرکت های دانش بنیان در مسیر سیاست های اقتصادی کشور گام بر میدارند، افزود: دو اصلی که در فرمایشات مقام معظم رهبری سال هاست مورد تاکید است و امسال نیز بر مبنای آن شعار سال را انتخاب کردند، در توسعه شرکت های دانش بنیان نهفته است و دولت نیز بر مبنای آن برنامه ریزی کرده و گام بر می دارد. وی افزود: حمایت از شرکت های دانش بنیان مسیری است که به اقتصاد مقاومتی می انجامد و خرید خدمات و محصولات این شرکت ها نیز همان حمایتی است که مقام معظم رهبری در شعار امسال خود از آن به عنوان حمایت از خرید کالای ایرانی یاد کردند.

فتی تصریح کرد، ما نیز در پارک علم و فناوری هرمزگان بنا به وظیفه ای که داریم  باید برای تحقق آن گام بر داریم و تلاش خواهیم کرد در کنار ترغیب و کمک به خرید محصولات این شرکت ها، به افزایش سطح کیفی آن نیز نگاه کنیم.

رئیس پارک علم و فناوری هرمزگان در عین حال گفت: رقابت پذیری با کالاهای مشابه خارجی و کیفیت بالای محصول قابل عرضه از دیگر اصولی است که باید مورد توجه قرار گیرد. وی گفت: هر نقطه ای از کشور قابلیت هایی دارد که با شکوفا شدن آن، زمینه توسعه و پیشرفت فراهم می آید ما نیز تلاش خواهیم کرد در نقطه ای از کشور که هرمزگان است، مسیر را برای شکوفا شدن کشور از طریق واحدهای فناور و شرکت های دانش بنیان هموار کنیم.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اجتماعی
شماره روزنامه: 2958
تاریخ :1397/01/22 ساعت 07:55:14
تعداد بازدید: 31
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی