گروه: ورزشی
شماره روزنامه:3023
تاریخ :1397/05/17 ساعت 11:49:06
تعداد بازدید: 91
کارگاه هاي آموزشي و کلاس هاي مربيگري را براي ارتقاي سطح سلامتي بانوان شاغل برگزار مي نماييم
email pdf word plus minus reset color
نشست هم انديشي مشاورين ورزش بانوان دستگاهي اجرايي استان به رياست دکتر خادمي معاونت ورزشي اداره کل و با حضور سحررضايي مسئول امور ورزش بانوان استان وساير اعضاء در سالن اجتماعات اداره کل برگزار گرديد.

عکس اصلی خبر

در اين جلسه ابتدا خادمي معاونت ورزشي اداره اظهارداشت : اميدواريم با مصوبات جلسه امروز جهت سلامتي و نشاط بانوان گامي برداريم. نسيم تندرستي سال گذشته نيز با همت ورزش بانوان اداره کل و همکاري بعضي از دستگاه ها اجرا گرديد که هدف از برگزاري جشنواره نسيم سلامت ايجاد سلامت ،نشاط و شادابي در بين کارکنان بخصوص بانوان شاغل بود .

وي افزود: ما بايد به نحوي مديريت کنيم که همه بانوان ما درگير ورزش شوند جامعه اي سالم است که مادران و زناني سالم و ورزشکار داشته باشد ما اميدواريم با برنامه ريزي صحيح بتوانيم اين طرح را به طور مداوم و مستمر انجام دهيم، و ان شاء همه دستگاه هاي اجرايي در اين طرح شرکت کنند.

در ادامه سحر رضايي مسوول ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان  اظهار داشت : هدف ما از برگزاري اين جلسات و نشست ها ارتقاي سلامت و نشاط بانوان شاغل در سطح جامعه مي باشد ضمن اين که تمام تلاش ما اين است که بتوانيم ورزش بانوان را توسعه دهيم و همچنين فرصتي فراهم نماييم که بانوان شاغل ما نيز بتوانند براي سلامتي و نشاط خود فعاليت ورزشي داشته باشند ما از تمام دستگاه هاي اجرايي خواسته ايم که اماکن ورزشي خود را به ما اعلام نمايند تا بانوان بتوانند از اين اماکن استفاده کنند.

وي در ادامه افزود : همچنين در نظر داريم کارگاه هاي آموزشي و کلاس هاي مربيگري نيز براي ارتقاي سطح سلامتي بانوان شاغل برگزار نماييم ، انوان شاغل ما بايد فرصتي داشته باشند تا براي حفظ سلامتي و پيشگيري از بروز بيماري ها فعاليت هاي ورزشي انجام دهند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 3023
تاریخ :1397/05/17 ساعت 11:49:06
تعداد بازدید: 91
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی